Dünyaca ünlü şarkıcı Jason Derulo’nun tuvalet sorusu yarışmacıları hem utandırdı hem güldürdü-haberi

TV8 ekranlarının hatri sayilir büyüklükte tek alakayla izlenen yarışma programı Survivor 2021’in Bir gün evvel akşam yayınlanan 57. tertemiz bölümünde yarışmacılar birleşme partisinde hemide kurtlarını döktü ayni vakitte da baski attı. Partide konser veren dünyaca meşhur star Jason Derulo müthiş tek oyun alani/sahne gösterisi ile sevilen şarkılarını seslendirdi.

“LAVABOYA NEREYE GİDİYORSUNUZ?”

Konserden ardindan yarışmacılarla tek araya toplanan Derulo, en heyecan ettiği sualleri sordu. Şarkıcı, yarışmacılara banyo ve hela ihtiyaçlarını nasıl giderdiklerini sordu. Bunun üstüne cevap veren Aleyna ise “Her yere, ormana gidiyoruz” diyerek herkesi güldürdü.

“TUVALETTEN ardindan NEYLE TEMİZLENİYORSUNUZ?”

Meraklı suallerini sormaya süre gelen şarkıcı bunun üstüne “Peçete yok değil mi, Başka bir deyişle yapraklarla mı temizleniyorsunuz?” diye sordu. Bunun üstüne cevap veren yarışmacılar “Bazen evet, yaprakları kullanıyoruz” dedi.

Dominik’te olmaktan çok mutluluk dolu olduğunu ifade eden dünyaca meşhur yıldız “Çocukluğumdan beri izlediğim tek şov ve yurttaslar bedenleriyle bunun benzeri inanılmaz şeyler yaptığında hep etkileniyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir