Dünyaca ünlü aktör Jason Statham Türkiye’yi yere göğe sığdıramadı-haberi

Five Eyes filminin çekimleri amaciyla Antalya‘ya gelen hayat meşhur İngiliz aktör Jason Statham, ülkeden ayrılmadan evvel kaldığı otelin yönetim heyeti başkanı Ali Şafak Öztürk ile tek araya geldi.

“EN az SÜREDE AİLEMLE TATİLE GELECEĞİM”

Öztürk ile görüşmesinde Türkiye’yi çok sevdiğini ifade eden Statham, “Türkiye çok iyi tek ülke, Türk kültürü ve Antalya şehri beni çok etkiledi. Türk misafirperverliğini hiç unutmayacağım. En kısa müddette ailemle birlikte Antalya’ya tatile geleceğim. Ayrı olarak Hollywood’daki başka sanatçı arkadaşlarıma da Antalya ve Türkiye’den bahsedeceğim. Onların da benim benzeri Türkiye’de film çekmelerini isteyeceğim. iki ay süresince ülkemiz ve Türk insanı beni çok etkiledi” diye konuştu. Öztürk ise “Statham’ı iki ay süresince ağırlamaktan çok mutluluk dolu olduk. Kendisini ve ailesini tatil amaciyla çağrı ettik” dedi.

1.8 MİLYARLIK DEV PLATODA ÇEKİMLER SÜRDÜ

Ünlü yöneten Guy Ritchie ve İngiliz aktör Jason Statham’ın tek araya geldiği ‘Five Eyes’ filminin çekimlerine, 21 Ocak’ta Antalya’da başlandı. 1.8 milyar TL’ye inşa edilen ve dev tek film platosuna dönüşen Expo alanında başlayan çekimler, tarihi semt Kaleiçi ile Cumhuriyet Meydanı’nda ayni ritimde devam etti.

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir