Diyarbekirspor Token'e yoğun talep-haberi

Türkiye’de hızla yükselen kripto kazanç piyasasına adım atan kulüplerden var olan Diyarbekirspor’un istikbal ele geçirmek ve taraftarlar arasındaki sinerjiyi ve ahenk gösteren ücret bağları güçlendirmek üzere piyasaya çıkardığı 21 milyon tokenin yüzde 20’si evvel haftada satılarak mühim tek muvaffakiyet sağlandı.

Bir çok mühim kulübün girdiği kripto kazanç piyasasına hızlı giriş yapan Diyarbekirspor Token (DBS), şehrin plakasının 21 olmasından esinlenerek 2,1 TL’den satışa çıkardığı tokenler kısa müddette dünyanın her yerinden alaka görmeye başladı.

Tokenlerin alanda de alaka bulmasını planlayan şirket yönetimi, bu amaçla tek sonraki günlerde lansman toplantısı yapacak, tek çok etkinlikle geniş kitlelere erişmeye çalışacak.

Diyarbekirspor Token, TFF 2.Lig’de ugras eden Diyarbekirspotr AŞ’nin yanı sıra bölgedeki başka spor kulüplerine ve spor organizasyonlarına da sponsor olarak ahenk gösteren ücret açıdan sıkıntı yaşayan spor camiasına Parasal destek sağlamayı amaçlıyor. Şirket yetkilileri, bu amaçla Bir takım çalışmalar yapıldığını dile getirdiler. Fan tokenlerin hemide kulüplere hemide taraftarlara ve halka ağırbaşlı getirisi olacağının altını çizen Diyarbekirspor Token yetkilileri,ilk aşamanın 21 Ekim’de listeleneceğini dile getirerek piyasaya toplaminda 221 milyonluk rakamla adım attıklarını ve bu rakamın Giderek artacağını kaydetti.

DHA

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir