Denizli Basket şampiyonluğu kutladı-haberi

Şampiyon takım amaciyla Merkezefendi Belediyesi kupa merasimi düzenledi. merasime İYİ Parti Denizli mebus Yasin Öztürk, Merkezefendi Belediye Başkanı CHP’li Şeniz Doğan, Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Başkanı Veli Deveciler ve davetliler katıldı. Törende, alana kurulan platformun üstüne çıkan basketbolcular ve teknik heyet, heyecan içinde konfetiler eşliğinde şampiyonluk kupasını kaldırdı.

Törende konuşma yapan takim başkanı Veli Deveciler, şampiyonluk amaciyla ekip olarak çok çalıştıklarını ve başarıya ulaştıklarını söyledi. tertemiz başarılara yelken açtıklarını belirten reis Deveciler, “Oyuncularımız ve teknik ekibimizle gurur duyuyoruz. Bu şampiyonluk Denizli amaciyla çok önemli. Spor kulüpleri yüzlerce sene Basketbol Süper Ligi’ne çıkabilmek amaciyla uğraşıyor. Biz bu başarıyı kısa müddette elde ettik. Süper Lig’de hedeflerimiz olacak. Takımımızın ismini beynelmilel arenada duyurmak istiyoruz. Heyecanlı ve mutluluk dolu günleri hep birlikte yaşamak istiyoruz” dedi.

ZAFER AKTAŞ: DENİZLİ İÇİN SÜPER LİG HAYIRLI OLSUN

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Antrenörü yengi Aktaş, birbirlerine var olan inançları sayesinde şampiyonluğa ulaştıklarını dile getirdi. Sezon ortasında Play-Off hattının dışında devraldığı takımı şampiyonluğa taşıyan Aktaş, “Oyuncularıma çok teşekkür ediyorum. Müthiş tek iş çıkardılar. Süper Lig’de olmanın şehrimiz yerine artıları olacaktır. özellikle gençlerin basketbola ve spora var olan alakası de artacaktır. Denizli amaciyla Süper Lig hayırlı olsun” diye konuştu.

ÜMİT SONKOL: mutluluk dolu SONA ULAŞTIK

Takım kaptanı Ümit Sonkol ise “Geçen sene yarım var olan tek hikayemiz vardı. Bu sezon gecemizi gündüzümüze kattık. Çok çaba verdik ve mutluluk dolu sona ulaştık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hep birlikte mutluluk dolu günler göreceğimize inanıyorum” ifadelerini kullandı.

DHA

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir