Dayak iddialarının ardından mezarı açılan yaşlı kadının torunu konuştu-haberi

Manisa’nın Selendi kazasi Rahmanlar Mahallesi’nde seksensekiz yaşında olan Fadime Aslan’ın mezarı, gelini tarafından şiddet gördüğü görüntülerinin alana çıkmasının derhal peşinden açıldı. ihtiyar kadının naaşı incelenmek üzere İzmir Adli Tıp Kurumuna gönderildi. ihtiyar kadının kati vefat nedeni yapılacak incelemenin derhal peşinden belirlenecek.

TORUN, ANNESİNİ KORUYUP YENGESİNİ SUÇLADI

Manisa’nın Selendi kazasinda ihtiyar tek kadına tatbik edilen şiddet görüntülerinin alana çıkmasıyla ülkemiz gündemine oturan Aslan serisinin 38 yaşında olan erkek çocuğu Himmet Aslan annesinin 40 senedir babaannesine baktığını ve nihayet tek seneye civarindan hiçbir mesele yaşanmazken hanelerine gelin olarak gelen Fidan Aslan’ın derhal peşinden hemide babaannesinin ayni vakitte da annesinin psikolojisinin bozulduğunu söyledi.

“BİRBİRİMİZE KÖTÜLÜĞÜMÜZ DOKUNMAMIŞTIR”

Manisa’nın Selendi kazasina bağlı Rahmanlar Mahallesi’nde 27 vakit evvel hayatını kaybeden Fadime Aslan’ın torunu var olan ve şiddet gösteren Fadime Aslan’ın erkek çocuğu iki bebek babası 38 yaşında olan Himmet Aslan, “Rahmetli ebemiz (babaannemiz) Fadime Aslan 40 senedir annemle birlikte yaşıyor. 40 senedir en sade tek şekilde sorunumuz olmuştur. Bu vakte civarindan her halükarda hiç ayrılmadan birlikte yaşamışlardır. Babaannemiz Fadime Aslan babam onun yanından ayrıldıktan ardindan kendisinin isteğiyle bizim yanımıza gelmiştir. en sade tek şekilde bu vakte civarindan birbirimize hiçbir kötülüğümüz olmamıştır. Annemin psikolojik sıkıntıları başlayana kadar. tek rahatsızlığı var ve biz bunun çaresini bulamadık.

“O, BU haneden GİDECEK’ DİYORDU”

Evimize Fidan Aslan adli gelin gelene civarindan hanemizde hiçbir sıkıntı yoktu. Ne kazanç çalınması olurdu ne de başka tek şey. Babaannemi dışlamaya başladı Fidan Aslan, ‘O bu haneden gidecek’ demeye başladı. dahada evvel Pınar Aslan, Fidan Aslan’ın kafasına çuval geçirirken görmüş. Onun elinden babaannemizi kurtardık bunu insanlara anlatamadık. Babaannem nihayet tek senedir Tamamiyle aklını kaybetti. Hele nihayet 6 aydır Tamamiyle hiçbir şeyi hatırlamaz oldu. Çok değişik hareketler yapmaya başladı annem de çok güç vaziyette kaldı.

“HALAM DA BABANEME BAKMADI”

Bunu en hatri sayilir büyüklükte kızı var olan Halam Dudu Akyıldız’a götürüp belli tek süre da siz bakın dediğinde ‘Ben elin yanında duruyorum bendeniz bakamam’ diyerek annesine sahip çıkmadı. Annem gece gündüz babaannem sebebinden uyku uyuyamıyordu. tek erkek çocuğu 10 metre aşağımızda var, 10 metre yukarda da başka erkek çocuğu var belli tek süre dahada ilerde de tek erkek çocuğu dahada var. Bu kadın gece gündüz hiçbir şey yokken barım barım bağırdı. Hiçbir çocuğu gelip de ‘Ana sen ne yapıyorsun’ diyerek kapısını çalmadı. Hiç kimse sahip çıkmadı. Anam çok güç vaziyette kaldı. Anama Tamamiyle tek komplo kurulmuş. Bu video klipler ne vakit çekilmiş, bu video klipler kime ne vakit atılmış? Burada Tamamiyle tek çarpıtılma var. Bu videoyu çekene Niçin sormuyorlar Niçin kimseyi uyarmadın diye. Sen bunlar olurken neler yapıyordun diye sormuyorlar. Sen insan mısın diye Niçin sormuyorlar. 9 adet çocuğuna 30-40 adet torununa ‘Bak durum bu ‘ diyerek Niçin video atmamış. Biz de insanız. bendeniz anamın babaannemi şuurlu tek şekilde öldürdüğüne inanmıyorum.

“KİMSE ANNEMİN SESİNE KULAK VERMEDİ”

Gerçek var olan tek şey var ki asıl zulümü yapan annemi eziyete sürükleyen Fidan Aslan’dır. Bu Fidan bizim Haneye geldikten ardindan başka taraflara kızlarına oğlanlarına sorsunlar o vakte civarindan babaannemizin hiçbir sıkıntısı yoktu. O geldikten ardindan babaannemin psikolojisini de bozdu. Babaannem devamlı ondan işkence gördü. Annem kaç sefer götürün Diye konuştu kimse ona kulak vermedi. ‘Götürün bunu artık bendeniz dayanamıyorum, laflarını kaldıramıyorum artık’ dedikçe kimse anneme kulak vermedi. Sağlığında iyiydi hepsi kendisinin çocuklarına baktırıyordu. Kötüleşince kimse bize kulak vermedi” ifadelerini kullandı.

Gelini tarafından dövüldüğü anların videosu alana çıkınca talihsiz kadının kabiri açıldı

Gelini tarafından dövüldüğü anların videosu alana çıkınca talihsiz kadının kabiri açıldı

Kaynak: İhlas havadis Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir