Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin oyuncuları kansere yakalanan Arif Güloğlu’na destek verdi-haberi

Kanal D ekranlarının hatri sayilir büyüklükte tek alakayla izlenen programı Çok iyi Hareketler Bunlar 2, yarın akşam tertemiz bölümüyle ekrana gelecek. Programın tertemiz kismindan yayınlanan video ise geçtiğimiz haftalarda lenf kanserine yakalanan oyuncu Arif Güloğlu‘na hatri sayilir büyüklükte destek geldi.

“BUNDAN SONRAKİ TÜM SKEÇLER ARİF İÇİN”

Çok iyi Hareketler iki ekibinin sevilen oyuncularından Arif Güloğlu, lenf kanseri Rehabilitasyonu görmeye başladığı amaciyla ekibinden ırak kaldı. Bu süreçte Güloğlu’nu yalnız bırakmayan ekip, bundan sonraki oyunlarını arkadaşlarına ithafen oynayacak. Programın tertemiz kismindan yayınlanan tek videoda ise Yılmaz Erdoğan ve ekibinin arkadaşlarına verdiği destek anları görüldü.

Çekimlerde yer almayan Yılmaz Erdoğan ise görüntülü olarak bağlanarak “Biz BKM ekibi olarak dahada evvel hiç bunun benzeri hatri sayilir büyüklükte tek imtihana hiç eşit gelmedik. Bizim amaciyla çok ayrım tek süreç. En emniyetli ve en iyi bakımlarda. Bu hastalığın tartışmasız ilacı sevgi ve moral. Arif’le her vakit konuşuyorum vaziyeti iyi. Bundan sonraki bütün skeçler ve bütün çalınan ziller Arif için. Sizler de kapasitenizi tek kat yukarıya çıkartacaksınız. Arif’i güldürdüğünüz sürece işler yolunda demektir. Seyircimizin de duası etlenince de iyileşmeme olasiligi yok. Arif ve onun benzeri dertleri var olan her biri amaciyla geçerli” ifadelerini kullandı.

“BU AİLEYE SAHİP OLDUĞUN İÇİN ÇOK ŞANSLIYIM”

Arkadaşlarının destek videosuna Suskun kalamayan Arif Güloğlu ise “Böyle tek aileye sahip olduğum amaciyla çok şanslıyım be. bütün zorlukları nasıl aştıysak bunu da öyle aşacağız” dedi.

Kansere yakalanan oyuncu Arif Güloğlu'ndan beklenen İzah geldi: Desteğinizle hızla atlatacağım

Kansere yakalanan oyuncu Arif Güloğlu’ndan beklenen İzah geldi: Desteğinizle hızla atlatacağım
Genç oyuncu Arif Güloğlu kansere yakalandı

Genç oyuncu Arif Güloğlu kansere yakalandı
Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir