Çifte cinayette sır perdesi aralanıyor! Vahşetin altından yasak aşk çıktı-haberi

İstanbul Büyükçekmece‘de sektör gecesi saat 01.40’da yaşanan olayda, Gökhan Denli ve Adalet Bike arka arda ölü olarak bulundu. Aralarında gönül ilişkisi olduğu argüman edilen ikilinin ölümleriyle alakalı tertemiz detaylar alana çıktı. bunun için göre, Denli ve Bike arasındaki ilişkinin, toy kadının eşi tarafından öğrenildiği ve kocanın ikiliyi, babası ve iki kardeşiyle öldürdüğü iddiası üzerinde duruluyor.

Kahreden olay, ikilinin birlikte sokakta yürüdüğü sırada yaşandı. Büyükçekmece Dizdariye Mahallesi’nde sokakta yürüyen Gökhan Denli ve hak Bike’nin yanına yaklaşan araçtan iki kişi indi. Gönül ilişkisi yaşadıkları argüman edilen Denli ve Benli ile otomobilden inenler arasında münakaşa çıktı.

ARAÇTAN İNENLER DENLİ’Yİ BIÇAKLADI

Kimlikleri belirsiz şüpheliler, Denli’yi bıçakladı. Kaçmaya çalışınca da arkasından silahla ateş etti. Kanlar içinde yere yığılan Denli, hayatını kaybetti. Şüpheliler hak Bike’yi ise, zorlukla arabaya bindirip, götürdü. ama şüpheliler, toy kadını da öldürüp, cesedini, yollar kenarına atıp, kaçtı.

ARAÇ devinim HALİNDEYKEN YOLDAN ATILDI

Çifte cinayetin detaylarına DHA ulaştı. alinan bilgiye göre; zabita evvel olarak Gökhan Denli’nin öldürüldüğü yere giderek, analiz başlattı. Bu sırada polise, olay adina tek kilometre mesafede tek kadın cesedi olduğu ihbarı geldi. derhal bu bölgeye giden ekipler, yüzü tanınmaz haldeki cesedin hak Bike’ye ait olduğunu belirledi. Bike’nin zorlukla bindirildiği otomobilde bıçaklandığı, araç devinim halindeyken de yola atıldığı tespit edildi.

YAKALANMALARI İÇİN ÇALIŞMA SÜRÜYOR

Çifte cinayetin derhal peşinden çalışma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet ofis Amirliği ve Büyükçekmece İlçe güvenlik Müdürlüğü ekipleri, çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Ayrı olarak öldürülen hak Bike’nin evli olduğunu belirledi. Bu bilginin derhal peşinden çalışmasını bu istikamette yoğunlaştıran zabita ekipleri, çifte cinayetin şüphelileri olarak toy kadının eşi M.B ile birlikte kayınpederi ve iki kayınçosunu arıyor. zabita olaydan ardindan bulundukları aracı yaptıkları talihsiz kaza sonrası bırakarak kaçan dört kişiyi yakalamak amaciyla çalışmalarını sürdürüyor.

“ADALETİM” DÖVMESİ YAPTIRMIŞ

Gökhan Denli’yle birlikte öldürülen hak Bike’nin cenazesi Adli Tıp Kurumu’ndan alındı. Cinayet şüphelisi olarak aranan koca M.B’nin koluna da “Adaletim” yazılı dövme yaptığı, bunu da yasamsal medyada paylaştığı görüldü. Öte yandan, yasamsal medya hesaplarından sevgi paylaşımları da yapılan çiftin severek evlendikleri öğrenildi. Çiftin tek çocuğu olduğu belirtildi.

Kaynak: Demirören havadis Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir