Çaykur Rizespor'un golcüsü Loic Remy: Beşiktaş'ı yenip ligde rahatlayacağız!-haberi

Çaykur Rizespor, Beşiktaş mücadelesi hazırlıklarını Mehmet Cengiz Tesisleri’nde sürdürdü. idman döneminden evvel açıklamalarda bulunan Çaykur Rizesporlu futbolcu Loic Remy, sakatlık sürecinin beklediğinden uzunca sürdüğünü ve güç geçtiğini belirtti. Remy, “Beklediğimizden dahada ağırbaşlı tek durum alana geldi. bendeniz olabildiğince takıma faydalı olmaya çalışıyorum. Bu yararı gösterirken de olabildiğince hazır olmaya çalışıyorum. Sakatlığım süresince tek vakit evvel acele dönebilmek amaciyla İhtiyaç duyulan çalışmalar yapıldı. Olabildiğince hızlı tek şekilde takıma dönüp, tekrar Daha önceki katkımı vermeye çalıştım. Şimdi tekrar Daha önceki formuma kavuşmaya çalışıyorum. Bunu yaptığımda da Zati her şey olabildiğince iyi olacak. elbette şu anda yüzde 100 hazır vaziyette değilim. tek vakit evvel hazır vaziyete gelmek amaciyla elimden geleni yapıyorum. Ne civarindan vakit alacağı ile alakalı size net tek şey söyleyemiyorum. Zira uzunca tek vakit sahalardan ayrı kaldım. Şu anda teknik heyetimizle İhtiyaç duyulan bütün çalışmalar yapılıyor. o nedenle kaygılanacak tek şey yok. Olabildiğince kısa tek müddette Daha önceki formuma kavuşacağım” dedi.

“KAZANMAK İÇİN alana ÇIKACAĞIZ”

Çarşamba bugünü oynanacak Beşiktaş karşılaşmasının Yorucu geçeceğini belirten Remy, “Ligin öncüsü ile oynuyoruz ve Beşiktaş hasbelkader orada değil. Sahiden iyi oynadığı amaciyla o konumda. Bizi güç tek karşılaşma bekliyor. Ama biz idmanlarımızı bunun için göre programladık ve antrenmanlarda olabildiğince iyi hazırlandık. O mücadelesi kazanmak amaciyla alana çıkacağız. Beşiktaş’ı yenip ligde rahatlayacağız” ifadelerini kullandı.

“İYİ İŞLER YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Sezon başından beri gerçekleşen teknik patron değişikliklerini değerlendiren Loic Remy, “Çok çok farklık uygulamak teknik heyet bazında her vakit iyiye işaret değil. Biz bu sezon çok fazla farklık yaptık ne yazık ki. Ama şartlar bizi bu vaziyete getirdi. Şimdi tertemiz tek hocamız var. tertemiz tek teknik ekibimiz var ve bu teknik ekip bize maçları kazanabilmemiz amaciyla İhtiyaç duyulan bütün verileri veriyorlar. Sahiden bunun amaciyla var güçleri ile çalışıyorlar. Onların verdikleri bilgilerle de biz iyi işler yapmaya çalışıyoruz. güç tek asama oluyor elbet her defasinda tertemiz tek hoca ile çalışmak ama biz bunun için göre hazırlıklı tek şekilde çalışıyoruz. Futbolun doğasında bunlar var” dedi.

DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir