Camdaki Kız dizisinin başrolü Nur Sürer, bekaret testi sahnesi hakkında ilk kez konuştu-haberi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde Burcu Biricik‘in hayat verdiği Nalan karakterinin annesini canlandıran Nur Sürer, evvelki vakit Nişantaşı’nda görüntülendi. Çekim amaciyla Nişantaşı’nda var olan ehil sanatçı, geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bekaret testi sahnesine ile alakalı evvel kez konuştu.

“TEPKİ GELSE NE OLACAK, BU ÜLKEDE BÖYLE BİR ŞEY YAPILIYOR”

Yapımda Feride karakterini canlandıran Sürer, kızını bekaret testi amaciyla doktora götürmüş ve bu oyun alani/sahne uzunca süre yasamsal medyada reaksiyon görmüştü. mevzu ile alakalı sessizliğini bozan Sürer, “Ben de bu konuyla alakali çok hassasım. Umarım bunu çocuklarına dayatan ailelere ders olur. reaksiyon gelse ne olacak, Neticede bunun benzeri tek şey bu ülkede yapılıyor. Biz de oyuncu olarak gösterdik” diye konuştu.

Dizinin reytinglerde dorukta yer almasına ise sanatçı, “Çok iyi gidiyor. Reytinglerimiz gayet iyi. İyi tek ekiple çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan dizi, her perşembe akşamı Kanal D’de ekrana geliyor. Bekaret testi sahnesi yasamsal medyanın gündeminde uzunca süre kalmış, yasamsal medya kullanıcıları o sahnenin yayınlanmasına reaksiyon göstermişti. Yıllar evvel Hazal tas da ‘Adını Feriha Koydum’ dizisinin senaryosunda yazan bekaret testi sahnesini oynamayı onay etmediğini açıklamıştı.

Camdaki Kız dizisindeki bekaret testi sahnesi izleyicileri sinirlendirdi

Camdaki Kız dizisindeki bekaret testi sahnesi izleyicileri sinirlendirdi

Kaynak: Snob Magazin

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir