Camdaki Kız dizisinin 4. bölüm fragmanı yayınlandı! Nilüfer, bu sefer kızına sahip çıkıyor-haberi

Başrollerini Burcu tek ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaştığı Camdaki Kız dizisinin heyecanla beklenen 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Perşembe günleri ekrana gelen dizide kızına her vakit mesafeli var olan Feride, tertemiz kisimda art adım atıyor.

FERİDE KIZINA SAHİP ÇIKIYOR

Yeni bölüm fragmanında Nalan’ın aslında ailenin öz kızı olmadığı, dahada bebekken evlatlık edinildiği alana çıkıyor.

Sedat’ın Cana ile var olan yasak aşkı Medyaya yansıyor. Bunu öğrenen Nalan ise hatri sayilir büyüklükte düş kırıklığı yaşıyor. Kızının ağladığını gören Feride, “Kimse benim haysiyetimle namusumla oynayamaz.

Bu kızın tek damla gözyaşında boğarım onları” diyerek Nalan’ın gözyaşlarını siliyor. Kızının Sedat ile evlenmemesi amaciyla ortalığı birbirine katar. her biri ne yapacağını bilemez haldedir. Sedat’ın tek sonraki hamlesi ne olacağı ve bu vaziyetten nasıl kurtulacakları heyecan konusu oldu.

BEKARET TESTİ SAHNESİ TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Camdaki Kız dizisinin 3. bölümünde bekaret testi sahnesi yasamsal medyayı karıştırmıştı. Dizide, kızı Nalan’ın sözlüsü Sedat’ın evinde fenalaştığını öğrenen Feride, soluğu jinekologda almıştı. zorlukla bekaret testi yaptıran Nalan, aynı vaziyeti yıllar evvel de yaşadığı amaciyla gözyaşlarına boğulmuştu.

Camdaki Kız dizisindeki bekaret testi sahnesi izleyicileri sinirlendirdi

Camdaki Kız dizisindeki bekaret testi sahnesi izleyicileri sinirlendirdi
Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir