Bursa’da sokak ortasında sapık dehşeti yaşayan genç kızın ifadesi ortaya çıktı-haberi

Bursa’nın Yıldırım kazasi Yiğitler mahallesi Türkmeneli Caddesi’nde geçen Salı bugünü staj yaptığı iş adina yürüyerek giden G.Ş., tek vakit ardindan takip edildiğini ayrım etti. Önceki vakit de kimliği belirsiz aynı kişi tarafından takip edilen toy kız, gsm telefonunun kamerasını açtı. Park halindeki araçların arasına giren şahsı, gsm telefonu kamerasıyla kaydetmeye başladı. İki günden beri kendisini izleyen şahsı pantolonu ve dahil çamaşırını indirip mastürbasyon yaparken yakalayan toy kız bağırıp, yardım istedi. O anda şahsın koşarak uzaklaşması görüntülere yansıdı.

“TUVALETİNİ YAPIYOR SANMIŞTIM”

Görüntüleri, toy kızın yasamsal medya hesabından paylaşmasının derhal peşinden Bursa İl güvenlik Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Taciz şüphelisinin kimliğinin tespiti amaciyla çalışma başlatan ekipler, G.Ş.’nin de ifadesine başvurdu. Emniyete verdiği ifadesinde G.Ş.’nin şunları söyledi: “Olaydan tek vakit evvel staja gitmek amaciyla saat 07.40 sıralarında haneden çıktım. Saat 07.50’de Türkmeneli Caddesi’ne geldiğimde 16-17 yaşlarında toy tek erkeğin önümdeki iki aracın arasına girdiğini gördüm. Yanından geçerken pantolonunu indirdi . ‘Tuvaletini yapıyor’ sandığım amaciyla evvel vakit şikayetçi olmamıştım. Oradan hızla uzaklaştım. sonrası vakit Başka bir deyişle Bir gün evvel aynı kişiyi tek dahada gördüm. Önümde beni, denetim ederek yürüyordu. tekrar iki aracın arasına girdi. Önce tek vakit çıkmasını bekledim; çıkmayınca aynı şeyi yapacağından şüphelenerek, telefonumun kamerasını açıp, yanına doğru yürüdüm. Telefonumun kamerasına kaydetmeye başladım. Çekim yaptığımı görünce de küfredip, kaçtı. Sesimi duyurmak amaciyla de görüntüleri, yasamsal medyada paylaştım. Kişinin bulunmasını ve cezalandırılmasını istiyorum.”

TACİZ OLAYINA BİNLERCE KİŞİ TEPKİ GÖSTERDİ

Genç kız, gsm telefonu kamerasıyla kaydettiği görüntüleri yasamsal medya hesabından ; “Bu erken staja giderken biri arkasına dönerek, beni takip eder gibiydi. Sonrasında iki arabanın arasına girdi ve benim geçmemi bekledi. Bunu anladım; çünkü Bir gün evvel de aynı saatte oradan geçerken pantolonunu açmaya çalıştı ve bu erken de aynı hareketi yapacağını anlayıp video çektim” notuyla paylaşmıştı. G.Ş.’nin Bir gün evvel erken paylaştığı video şuana civarindan Twitter’da tek milyon 400 bin sefer izlenirken, binlerce kullanıcı taciz olayına reaksiyon gösterdi.

Kaynak: Demirören havadis Ajansı / Derya EVREN

Yayım tarihi
Güncel olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir