Bülent Ersoy, İsrail’den 21 milyon TL’ye yüzük aldı! 3 ayda hazırlanan tasarım, korumalar eşliğinde kasaya konuldu-haberi

Kürk ve pırlanta sevgisiyle tanınan ehil sanatçı Bülent Ersoy, tek yüzük amaciyla kesenin ağzını açtı. tek yüzük beğenen Ersoy’un 5 ay evvel İsrail’den yüzük sipariş ettiği alana çıktı.

YÜZÜK savunmalar EŞLİĞİNDE GELDİ

İsrail’den 36 karatlık, değeri 21 milyon Lira var olan tek yüzük beğendiği ileri sürülen Ersoy’un üç ayda tasarlanan yüzüğü geçtiğimiz hafta Türkiye’ye iki güvenlik görevlisi eşliğinde getirildi. Bülent Ersoy’un Suadiye’deki evine teslim edildikten ardindan da hususi banka kasasına kondu. Bülent Ersoy’un yaptırdığı yüzüğün aynısının 2011’de can veren Elizabeth Taylor’da ve İngiltere Kraliçesi Elizabeth’te olduğu öğrenildi.

SİBEL CAN BİRİNCİYDİ

Sibel Can’ın Yalnızca hususi konserlerinde ve davetlerde taktığı 15 milyon Lira değerinde 25 karatlık yüzüğü uzunca süre konuşulmuştu. Türkiye’de en pahalı yüzüğün Sibel Can’da olduğu argüman edilmişti. Sibel Can’dan ardindan da 2. sırada eşi Ebru Gündeş’e Daha önceki eşi Reza Zarrab’ın nikahta taktığı 7 karatlık, 6 milyon liralık tektaşın olduğu söylenmişti. Ama yüzük savaşını galip gelen Bülent Ersoy oldu.

Kaynak: Snob Magazin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.