Böyle rahatlık görülmedi! Soyguncu, karısının boynundaki kolyeyi aldı, adam tavuk yemeye devam etti-haberi

Soygun esnasında çogunlukla görüntülenen panik anlarının bu sefer tam  ters yaşandı. Daha nerede kaydedildiği bilinmeyen görüntülerde, tek soyguncu tarafından lokantaya baskın yapıldı. Elindeki silahla kasaya yönelen soyguncu, kasiyerden paraları istedi.

TAVUK YEMEYE ayni ritimde devam ETTİ

Bu sırada kasanın derhal önünde oturan tek kadın ile erkek da dikkat çekti. Adamın, sanki soyguncu yokmuş benzeri aş yemeye ayni ritimde devam etmesi ve telefonunu soyguncuya teslim etmesi hatri sayilir büyüklükte şaşkınlık yarattı.

EŞİNİN KOLYESİNİ DE ALDI

Soyguncu, erkek ile karısının telefonlarını almaya gittiği sırada, kadının boynundaki kolyeyi de gördü. derhal kadının boynuna elini atan soyguncu, tek hamlede kolyeyi çıkardı. Bu sırada, kadının eşi de elindeki yemeği huzurlu tavırlarla yemeye ayni ritimde devam etti.

SOSYAL MEDYADA VİRAL OLDU

Söz konusu görüntüler, yasamsal medyada da viral oldu. Çok sayıda yasamsal medya kullanıcısı, müşterinin huzurlu tavırlarını, alaka cazip olarak değerlendirdi. Bir takım yasamsal medya kullanıcıları da “telefonlar amaciyla canını tehlikeye mi atsaydı” şeklinde yorumlarda bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir