Boğaz manzaralı yalısından “Evde kal” çağrısı yapan Arzu Sabancı’ya tepki yağıyor-haberi

Lüks Hayatları ve servetlerini her fırsatta gözler önüne seren Arzu Sabancı, Instagram hesabından takipçilerine hanede kalın çağrısında bulundu. Beylerbeyi’ndeki 20 milyon dolarlık Mabeyinci Faik bey Yalısı’ndan çektiği Boğaz manzarasını paylaşan Sabancı yasamsal medya kullanıcılarının diline düştü.

“EVİNİZDE OLDUĞUNUZA ŞÜKREDEREK KALMAYA ayni ritimde devam EDİN”

Sabancı görünüm paylaşımına “Aşı da olsanız, hastalığı geçirmiş, antikorunuz da olsa riziko her vakit var. hanede kalmaya, işiniz müsaade ediyorsa sokağa çıkmamaya, çift maske ve mesafeye devam. Tam kapanma olmasa dahi biz kendisinin irademizle tam kapanma yapabiliriz. Yaz aylarını, iyi günlerin hayalini kurarak, umudumuzu kaybetmeden. Sakın hanede sıkıldık demeyin. huzurlu nefes aldığını güne… Hanenizde olduğunuza şükrederek, hanede kalmaya devam” notunu yazdı.

TEPKİ YAĞIYOR

Boğaz manzaralı evinden yaptığı paylaşımla adından laf ettiren Arzu Sabancı, kısa müddette yasamsal medyada gündem oldu. Sabancı amaciyla “O hanesi bana ver korona bitse de çıkmam”, “Yalısı olana hanede kal demek basit oldu” ve “Sadece tek hafta minimum fiyatla geçinenin evinde yaşa” benzeri açıklar yapıldı.

OĞLU DA PAYLAŞIMIYLA TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Arzu Sabancı’nın erkek çocuğu Hacı Sabancı da Instagram hesabından Kanlıca’daki yalısında bisiklet yarisi ile kardiyo yaptığı anları paylaşmış ve takipçisine verdiği cevapla günlerce konuşulmuştu. Karantinanın olduğu dönemde resmin dışarıda çekilmesine reaksiyon gösteren tek yasamsal medya kullanıcısı “İnanamıyorum size. hükümet dışarı çıkmayın diyor, siz dışarıdasınız spor bahanesiyle. Pes yani” diyerek Sabancı’yı eleştirmişti. Sabancı’nın bu yoruma verdiği “Sakin ol şampiyon, evdeyim” şeklindeki yanıtı olay olmuştu.

İşte Arzu Sabancı amaciyla yapılan Bir takım yorumlar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir