Boğaz manzaralı yalısından “Evde kal” çağrısı yapan Arzu Sabancı, sessizliğini bozdu-haberi

Cemiyet hayatının meşhur isimlerinden Arzu Sabancı, geçtiğimiz günlerde İstanbul Boğazı manzaralı yalısından paylaşım yaparak takipçilerini hanede kalmaları amaciyla çağrıda bulundu. ama Sabancı’nın paylaşımı kısa müddette gündem oldu ve binlerce kişinin reaksiyonunu çekti.

EVİNDEN YAPTIĞI PAYLAŞIM TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Sabancı manzarasının resmini yayınladığı paylaşımda “Aşı da olsanız, hastalığı geçirmiş, antikorunuz da olsa riziko her vakit var. hanede kalmaya, işiniz müsaade ediyorsa sokağa çıkmamaya, çift maske ve mesafeye devam. Tam kapanma olmasa dahi biz kendisinin irademizle tam kapanma yapabiliriz. Yaz aylarını, iyi günlerin hayalini kurarak, umudumuzu kaybetmeden. Sakın hanede sıkıldık demeyin. huzurlu nefes aldığını güne… Hanenizde olduğunuza şükrederek, hanede kalmaya devam” ifadelerini kullanmıştı. ama Sabancı’nın paylaşımı kısa müddette reaksiyon çekmişti.

“BENİM tek AMACIM İNSANLARI KORUMAKTI”

Olay olusturan paylaşımının derhal peşinden Tuba Kalçık’a konuşan Arzu Sabancı, dahada evvel kendisinin de hastanede koronavirüs Rehabilitasyonu gördüğünü hatırlatarak “Çok güç ve elemli tek süreç. İnsanlar güç nefes alarak, ateşler içinde sağlık kurumu odasında tek saati yaşasalar, 365 vakit hanede kalmaya razı olurlar. Lütfen her biri kendisini korusun. Allah bu hastalıkla ugras edenlere de yardım etsin. Benim tek emelim iyi niyetli olarak ‘evde kal’ çağrısı yaparak salgın sürecinde insanları korumaktı” dedi.

Boğaz manzaralı yalısından 'Evde kal' çağrısı yapan Arzu Sabancı'ya reaksiyon yağıyor

Boğaz manzaralı yalısından “Evde kal” çağrısı yapan Arzu Sabancı’ya reaksiyon yağıyor
Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir