Beşiktaş'ın yeni transferi Kenan Karaman: Türkiye'den farklı teklifler oldu!-haberi

Beşiktaş , Fortuna Düsseldorf’ta takim formasi giyen ulusal futbolcu Kenan Karaman’ı kadrosuna kattığını açıklamıştı. kara beyazlıların bedelsiz olarak kadrosuna kattığı 27 yaşında olan forvet, Bir gün evvel takımla evvel idmanına çıktı. Bugünkü idman döneminden evvel ulusal futbolcu medya mensuplarının karşısına geçti.

İşte Kenan Karaman’ın açıklamaları:

Kendi ülkemde olmak çok iyi tek şey. Futbol hayatımı hep Almanya’da sürdürdüm. Beşiktaş’a gelmeyi çok istiyordum. Beşiktaş’ın alakası avro 2020’den de önceydi, beni ısrarla tasima etmek istediler. Aklımda hep Beşiktaş vardı. Kaan Ayhan benim çok yakın arkadaşım. O da tek vakit Türkiye’de oynamak arzu eder diye düşünüyorum. Ama geleceği ile alakalı kendisi karar saglamak ister. Türkiye’den değişik tekliflerde oldu. Ama en acele Beşiktaş davrandı. İlk baştan beri Beşiktaş iyi tek his verdi. Burada olduğum amaciyla çok çok mutluyum.

Sergen hocayı küçüklüğümden beri takip ediyorum. hemide futbolculuğunu hemide hocalığını seviyorum. Bana çok şey katacağını düşünüyorum.

Milli takımda bu iki senedir iyi performans sergilediğimi düşünüyorum. Beşiktaş’ta olmam ulusal takım amaciyla benim adıma dahada avantajlı. Bu avro 2020’de başarısız olduk. 

YABANCI SINIRI HAKKINDA

Bir Türk futbolcu olarak benim amaciyla avantaj. bendeniz Almanya’da bunun röportajını kaç sene evvel vermiştim. Rekabet her vakit üst seviyede olması lazım. Yabancı sınırlaması kaidesi ile alakalı da o nedenle çok tek şey söyleyemeyeceğim. 

Dün bendeniz evvel antrenmana çıktım ve oyuncuların kalitesini gördüm. Bunun da beni çok iyi yere taşıyacağına inanıyorum. Şampiyonlar Ligi’nde oynaması Beşiktaş’a gelmemdeki hatri sayilir büyüklükte etkenlerden birisidir. Kendim amaciyla de tek adım dahada atmak istiyordum. Şampiyonlar Ligi bambaşka tek düzey olacak. bunun için kendimi hazırlayacağım. 

Gurbetçi oyuncuların çoğunlukla Beşiktaş’ta başarılı olduğunu gördüm. İnşallah bendeniz de başarılı olurum. Kendime amaç koymadım. bendeniz tertipli çalışmayı severim. Gollerimle Beşiktaş’a katkı uygulamak istiyorum. 

Ben Beşiktaş taraftarını sabırsızlıkla bekliyorum. dahada evvel de takip ediyordum Beşiktaş taraftarını… Çok coşkulu, çok iyi tek taraftar grubu…

“BURAK AĞABEY VE harp AĞABEYLE KONUŞTUM”

Turnuvada 2. alanda olmamla belli tek süre defansif gözüktüm ama ofansif olarak kendimi dahada iyi hissediyorum. İnşallah Beşiktaş’a da ofansif olarak iyi hizmetler veririm. Turnuvada Burak ağabey ile çok konuştum Beşiktaş hakkında… Türkiye’ye gelirsem çok iyi olacağını önerdi. harp ağabeyle de konuştum. İkisi de çok hatri sayilir büyüklükte izler bıraktı kulüpte… İnşallah bendeniz de onların izinde ayni ritimde devam ederim. 

Şenol hocamla kısa tek müzakere oldu telefonda. Tatildeydim. mükemmel yerde olduğumu söyledi. Kendisi de burada çok başarılıydı. Beni kutladı Yalnızca çok ayrıntıya girmedik. 

  • transfer
  • süper lig

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir