Bayern’i eleyen PSG’nin yıldızı Neymar, maçın ardından yaptığı ‘Cinsiyetçi’ yakıştırmayla ortalığı karıştırdı-haberi

Yine Neymar tekrar skandal. Brezilyalı futbolcu nihayet vakitte oynadığı futboldan çok alan dışındaki olaylarıyla gündeme gelmeye ayni ritimde devam ediyor. Devler Ligi’nde çeyrek finalde rakibini eleyen PSG‘de Neymar’ın mücadele sonu yaptığı açıklamalar, galibiyetin önüne geçti.

KIMMICH’E YÖNELİK CEVAP

İki mücadelede da PSG’ye nazaran dahada faik tek futbol oynayan Bayern’in yıldızı Kimmich’le atışan Neymar, rakip futbolcu üstünden kadınlara baz alinarak çirkin tek benzetme yaptı.

“5 DAKİKADA KANDIRIR”

Maçın derhal peşinden zaferin tesiriyle Neymar, “”Bir kadına bütün gece şarkı söyleyebilirsiniz ama biri gelir, onu 5 dakikada kandırır ve onu götürür” dedi.

SAYGINLIĞI DÜŞÜYOR

Daha evvel de ‘Taciz’ iddiasıyla yargılanan futbolcu, başta kadınlar olmak üzere, futbol camiasının da reaksiyon çekti. Neymar’ın yasamsal medyayı kullanış biçimi de futbolcunun saygınlığını düşürme eğiliminde.

BARCELONA’YA GİTMEK İSTİYOR

Fransız devi PSG, Brezilyalı futbolcudan iki sezondur istediği katkıyı alamıyor. Ve alan dışında karıştığı olaylardan dolayı da kulübün itibarına zarar veriyor. Ayrı olarak kazandığı senelik ücrete göre gösterdiği performans, takım içindeki balansı de sarstı. Brezilyalı futbolcu tek müddettir de Daha önceki takımı Barcelona ile flört halinde. Önümüzdeki sezon PSG’de ayni ritimde devam etme olasiligi zayıf gözüküyor.

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir