Başakşehir, Edin Visca’ya Trabzonspor’a transferi için söz verdi-haberi

Geçen sene Başakşehir‘in kazandığı şampiyonlukta aslan payına sahip var olan Edin Visca, turuncu-lacivertlilerle yollar ayrımında. Şu anda Trabzonspor‘da bulunan Daha önceki hocası Abdullah Avcı’yla çalışmak istek eden yıldız futbolcu kulübüyle görüşerek transferi amaciyla destur istedi.

KARİYERİNDE YENİ BİR SAYFA AÇACAK

Aykut Kocaman’ın göreve gelmesinin derhal peşinden kulübede var olan ama derhal peşinden tekrar evvel 11’de takim formasi şansı aramaya başlayan Edin Visca, istikbal sezondan bu yana kariyerinde değişik tek sayfa açmaya hazırlanıyor. Bu sezon gol yollarında geçen sene oldukça gerisinde var olan Trabzonspor, hücum hattını güçlendirmek amaciyla kolları sıvadı. Bordo-mavililer, sağ kanat amaciyla Başakşehir’in yıldızı Edin Visca’yı bekliyor.

BAŞAKŞEHİR’DEN SÖZ ALDI

Teknik direktör Abdullah Avcı, Daha önceki talebesini bordo-mavili takımda görmeyi çok istiyor. Bosna-Hersekli futbolcu ile yapılan görüşmelerde prensip anlaşmasına varılmıştı. Başakşehir’den de ayrılık ile alakalı laf alan 31 yaşında olan futbolcu amaciyla art sayım sürüyor.

(FOTOMAÇ)

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir