Balıkesirspor Başkanı Ümit Arslan: Yeni sezonda daha güçlü olacağız-haberi

Arslan, takim tesislerinde Anadolu ajansı muhabirine yaptığı açıklamada, takımın ligde kalmasında emeği geçen teknik heyete ve bütün takim çalışanlarına teşekkür etti.

Yollarına teknik patron Yusuf Şimşek ile ayni ritimde devam edeceklerini belirten Arslan, “Hocamızın raporu doğrultusunda ayni ritimde devam edecek veyahut etmeyecek oyuncularımızla alakalı çalışmalarımız başladı. Teknik heyetimizin raporu doğrultusunda mücadelemizi sürdüreceğiz. tertemiz sezonda Balıkesirspor’u dahada kuvvetli ve canli tek kadroyla taraftarımıza ve halkımıza izleteceğiz.” diye konuştu.

“Ara transferde takıma kattığımız oyuncular çok katkı sağladı”

Arslan, 2021-2022 sezonlarinda kulübe ülkemiz Futbol Federasyonundan 7-8 milyon Lira aktarılacağını ifade etti.

Sezon başında üç milyon 914 bin Lira maliyetle tasima ettikleri 11 oyuncudan randiman alamadıklarını ifade eden Arslan, şunları kaydetti:

“Ara transferde 16 oyuncu tasima ettik, onların da maliyeti dört milyon 885 bin liraydı. ara transferdeki aldığımız 11 oyuncuyla mücadele başı anlaşma yaptık, oynadıkları vaziyette paralarını aldılar. Bunu da hesaba katarsak bu oyuncuların bize takriben üç milyon maliyeti oldu. ara transferde takıma kattığımız oyuncular çok katkı sağladı ve ligde kalmamıza yardım ettiler. Balıkesirspor’umuzun tek kuruşuna zeval gelmemiştir, gelmeyecektir. İsteyen taraftarımız kulübümüze gelip bütün mali dokümanları alabilir. ara dönemde üç milyon Lira civarı çıkan maliyetimizi kulübe sponsor olarak karşılayan Uğur Öztürk Bey’e de çok teşekkür ediyorum.”

  • tff 1. lig
  • ümit arslan

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir