Bakan Koca’dan sevindiren haber! 17 Mayıs sonrası normalleşme geliyor-haberi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye’nin Ramazan bayramını yasamsal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı. bakanimiz Koca paylaşımında Ayrı olarak 29 Nisan’dan bu yana tatbik edilen sokağa çıkma kısıtlaması hasebiyle hanede var olan vatandaşlara da iyi haberi verdi.

Yaklaşık tek ayın derhal peşinden kademeli normalleşme döneminin geldiğini belirten bakanimiz Koca, “Sevdiklerimizle candan ama mesafeli, el öpmeden algı edeceğimiz üçüncü bayram. hatri sayilir büyüklükte bölümünü Hanelerimizde geçirdiğimiz tek ayın nihayetinde kısıtlamaların kademeli olarak kalkacağı günlere ulaşıyoruz. Doyasıya kucaklaşacağımız bayramların hasretiyle Bayramınızı kutlama ediyorum” ifadelerini kullandı.

Sağlık Bakanı Koca, tam kapanmanın derhal peşinden normalleşmeye geçileceğini belirttiği videonun tamamında ise şunları söyledi: “Aziz vatandaşlarımız, içsel atmosferi ile bizi saran Ramazan ayının sonuna geldik. hatri sayilir büyüklükte bölümünü Hanelerimizde geçirdiğimiz tek ayın nihayetinde kısıtlamaların kademeli olarak kalkacağı günlere ulaşıyoruz. Bayram, hesapsız ve temiz tek beklentinin vuslat anındaki keyifli makamıdır. Bayramı bayram yapan kardeşlik hukukunun, birlik ve beraberliğin maksimum seviyede yaşanmasıdır.

“SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZ HEP GÖREV BAŞINDAYDI”

Salgın hastalık gölgesindeki üçüncü bayramımızı yapacağız. Sevdiklerimizi dahada candan ama mesafeli, el öpmeden algı edeceğimiz üçüncü bayram. İnsanlara kalbiyle bakabilmeyi iyi bilen sağlık çalışanlarımız hep görev başındaydı. Bayramda da çalışan sağlık çalışanlarımız, güvenlik görevlilerimiz olacak. Ailelerinden ayrı kalacaklar yine. Öncelikli onların bayramını kutlama etmek istiyorum. Doyasıya kucaklaşacağımız bayramların hasretiyle hepinizin Ramazan bayramını kutlama ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.