Bahar Ligi Engel Atlama Yarışmaları'nda heyecan dolu final-haberi

Hırvatistan’dan hususi olarak gelen course designer Christian Marinko Barbic’in düzenlendiği, binicilerin keyif içinde yarıştığı Lexus – Kemer Country Club Bahar Ligi engel Atlama Yarışmaları manejinin içinde Ayrı olarak Japonca dizgin mananına gelen “Tazuna” ismi verilen kabin konseptiyle binicilikten ilham alan tertemiz Lexus NX modeli de yerini aldı.

İlk iki ayağı 7-8 Mayıs ve 28-29 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen Lexus – Kemer Country Club Bahar Ligi engel Atlama Yarışmaları’nın final ayağı onuncu hafta sonu 18-19 Haziran tarihlerinde koşuldu.

Davetliler, Türkiye’nin değişik bölgelerinden ülkemiz Binicilik Federasyonu’na kayıtlı en iyi at ve binicilerin tek araya geldiği seyretme zevki çok yarışmaların keyfini yaşadı.

Bahar Ligi engel Atlama Yarışmaları’nın medya sponsorluğunu Demirören Medya ve Radyo D üstlenirken, sağlık sponsorluğunu güncel tıp teknolojisinin kullanıldığı bütün genel branşlarda gelişmiş tanı-tedavi üniteleri, modern tesisi ve dijital sağlık kurumu modeli ile müessesesel ve emin hizmet anlayışıyla ayrım olusturan sağlık kurumu Derindere üstlendi.

Lexus Operasyonlar Direktörü Murat Ertuğrul, yarışma sponsorluklarına değin görüşlerini paylaştı. Organizasyonun anne sponsoru Lexus’un Operasyonlar Direktörü Murat Ertuğrul, yarışmaya katılımlarından dolayı hatri sayilir büyüklükte tek huzur aldıklarını ifade ederek, “Biz Lexus markasını her vakit Premium oto markasından dahada ötede, tek hayat tarzı markası olarak tanımlıyoruz ve hayatın içinde var olan aktivitelerde yer almayı çok seviyoruz. Marka olarak kendimizi binicilik sporuna da çok yakın hissediyoruz. Daha satışa sunduğumuz tertemiz NX modelimiz, at ve binici arasındaki sezgisel ilişkiyi otomobilde yaşatan “Tazuna” ismi verilen tek kokpit konseptine sahip. Organizasyon süresince de binici ve at arasındaki yakın ilişkinin ne civarindan mühim olduğunu gördük. seyretme zevki çok tek organizasyon oldu. Lexus olarak hususi modellerimizi, böylesine keyifli tek ortamda ziyaretçilerle ve katılımcılarla buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Lexus – Kemer Country Club Bahar Ligi engel Atlama Yarışmaları’nın final ayağında koşulan 115 santimetre Lexus Small Tour Final Kupası’nın 1’incisi Ferhat Turgut, 125 santimetre Lexus Medium Tuor Final Kupası’nın 1’incisi Lara Lembet, 140 santimetre Lexus Big Tour Final Kupası’nın 1’incisi ise Özgür Özkan oldu.

– 1.40 santimetre Lexus Big Tour Final Kupası Sonuçları

1. Özgür Özkan

2. Çağrı Başel

3. Özgür Özkan

4. Mert Kırık

5. Ömer Çetin

– 1.25 santimetre Lexus Medium Tour Final Kupası Sonuçları

1. Lara Lembet

2. Tolga Cömertoğlu

3. Oktay Sezek

4. Mina Gül

5. naz Bozanoğlu

– 1.15 santimetre Lexus Small Tour Final Kupası Sonuçları

1. Ferhat Turgut

2. Muhammet Fatih Çolak

3. Zeynep Özgündoğan

4. Zeynep Özgündoğan

5. Ömer Çetin

İSTANBUL, (DHA)

  • Bahar Ligi engel Atlama Final Yarışmaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir