Babasını kaybeden Bige Önal, üvey abisiyle neden görüşmediğini anlattı-haberi

FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde başrol oynayan Bige Önal, 16 martta babası Erhan Önal‘ı kaybetti. Babasının ölümünün derhal peşinden ağır ağır toparlanmaya başlayan Önal, evvelki vakit tek arkadaşıyla Nişantaşı’nda görüntülendi. Çok üzüntülü olduğunu ve doktor randevusu amaciyla Nişantaşı’na geldiğini söyleyen oyuncu, üvey abisiyle neden görüşmediğiyle alakalı de konuştu.

Uzun uzunca konuşmaktan çekinen Bige Önal, “Çok konuşmak istemiyorum. bu erken doktora geldim arkadaşımla. sıhhatim iyi, dahada iyi olacağım. bu erken affınızı rica ediyorum. Elimden geldiğince dikkat ediyorum sette de böyleyiz” ifadelerini kullandı.

“ABİMLE KARDEŞ GİBİ OLAMADIK AMA ARAMIZDA mesele YOK”

Babasının ölümünün derhal peşinden tekrar alana çıkan üvey abisi Patrick Mölzl ile neden görüşmediğiyle alakalı konuşan oyuncu, “Patrick ile yakın değiliz. Zira bendeniz abimle 21 yaşımdayken tanıştım, o yaştan ardindan abi kardeş benzeri olunmuyor maalesef. Ama aramızda rastgele tek husumet yok. Tamamiyle birlikte büyümemekle alakalı tek durum. Abim Almanya’da yaşadığı amaciyla öyle Bir hayli abi-kardeş benzeri olamadık” dedi.

“SALGIN YÜZÜNDEN ALMANYA’DAN CENAZEYE GELEMEDİM”

Babasının vefatının derhal peşinden Snob Magazin’e konuşan Mölzl ise “Babamı kaybettiğim amaciyla çok üzgünüm. Ölüm haberini aldıktan ardindan Türkiye’ye gelmek istedim ama Covid-19 test sonucumun çıkması 24 saat sürdü. Bu da cenaze merasimini kaçırmam mananına geldi. Ne yazık ki Covid-19 salgını sebebinden Almanya’dan Türkiye’ye gelemedim. Uçuş desturu verilmedi” demişti.

Oyuncu Bige Önal, hayatını kaybeden babası Erhan Önal'ı gözyaşları içinde nihayet yolculuğuna uğurladı

Oyuncu Bige Önal, hayatını kaybeden babası Erhan Önal’ı gözyaşları içinde nihayet yolculuğuna uğurladı
Bugün hayatını kaybeden futbolcu Erhan Önal, oyuncu Bige Önal'ın babası çıktı

Bugün hayatını kaybeden futbolcu Erhan Önal, oyuncu Bige Önal’ın babası çıktı
Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir