Ayrılık çanları çalıyor! Bebeğini kaybeden Şeyma Subaşı nişan yüzüğünü attı-haberi

Şeyma Subaşı, yasamsal medya hesabından Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile düğünlerinin ertelendiğini duyurmuş, kısa tek vakit ardindan da üzücü haberi vererek bebeğini kaybettiğini söylemişti.

TARTIŞTILAR VE YÜZÜĞÜ ATTI İDDİASI

Olaylar sonrası evvel kez İbiza’daki plajda görüntülenen Subaşı’nın nişan yüzüğünü takmadığı görüldü. İddialara göre Şeyma ve Meedo hatri sayilir büyüklükte tek dövüş etti ve Subaşı bu münakaşa üstüne yüzüğü attı.

“EVLENMEK İÇİN acele ETMEMİZİN NEDENİ BUYDU”

Subaşı geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, “Hamile olduğuma değin çıkan söylentileri memnuniyetle doğrulamayı ve hamile olduğumu bilmenizi isterim. Dürüst olmak gerekirse izdivaç etmek amaciyla acele etmemizin nedeni de buydu. acele etmek amaciyla tek neden olmadığına karar verdik” sözlerine yer vermişti.

“STRES BEBEĞİMİN KAYBINA neden OLDU”

Bu izahtan kısa tek vakit ardindan üzücü haberi veren Subaşı, “Daha evvel çok baski hasebiyle düğünü ertelediğimi yazmıştım. Ne yazık ki bu stresin bebeğimin kaybına da kapı araladığını duyurmak zorundayım. Çok üzgünüm. bütün desteğiniz amaciyla teşekkürler. Duyguların üstesinden gelmek amaciyla vakte ihtiyacım var” demişti.

Kaynak: Snob Magazin

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir