Aylardır Hande Erçel ile aşk yaşayan Kerem Bürsin, kamera karşısında aşkını ilan etti-haberi

FOX TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncaları Kerem Bürsin ve Hande Erçel, geçtiğimiz haftalarda Maldivler’e tatile gitti. uzunca müddettir aşk yaşadıkları argüman edilen ikili, tatilde el ele görüntülenerek çıkan haberleri doğrulamış oldu. Türkiye’ye döndükten ardindan görüntülenen Kerem Bürsin, hasbihal ettiği medya mensuplarına Erçel ile yaşadığı aşkı anlattı.

“İLİŞKİDE HER ŞEY ÇOK GÜZEL”

TV100’de bulunan habere göre, Hande Erçel-Kerem Bürsin çifti, evvelki vakit Yeniköy’de görüntülendi. Karşılarında tek anda gazetecileri gören ikili, “Bize 5 dakika müsaade edin, derhal geliyoruz” dedi. derhal peşinden muhabirlerin röportaj isteğini kırmayan Bürsin, ilişkisi ile alakalı evvel kez net tek şekilde konuşarak “Her şey çok güzeldi. maneviyat depoladık. Şimdi işimizin başındayız. Senaryolar yazıldı. Önümüzdeki hafta çekimlere başlayacağız” dedi.

HANDE DE AŞKINI İLAN ETMİŞTİ

Hande Erçel de geçtiğimiz günlerde muhabirlerin suallerini Cevaplarken “Kerem bey ile ilişkiniz hayırlı olsun. El ele fotoğraflarınız çıktı. Neler söyleyeceksiniz?” sorularına, “Teşekkür ederim. Her şey çok güzel” diyerek ilişkilerini evvel kez doğrulamıştı.

Hande Erçel, Kerem Bursin'le ilişkisi ile alakalı evvel kez konuştu: Her şey çok güzel

Hande Erçel, Kerem Bursin’le ilişkisi ile alakalı evvel kez konuştu: Her şey çok güzel
El ele görüntülenen Hande Erçel ve Kerem Bürsin, Instagram'dan aşklarını duyuru etti

El ele görüntülenen Hande Erçel ve Kerem Bürsin, Instagram’dan aşklarını duyuru etti
Hande Erçel ile Kerem Bürsin, el ele kameralara yansıdı

Hande Erçel ile Kerem Bürsin, el ele kameralara yansıdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.