Aracında uyuşturucuyla yakalanan ünlü oyuncu sesi titreyerek konuştu: Bana destek olun-haberi

Geçtiğimiz haftalarda aracında 19 gr uyuşturucu madde bulunan ve bu yüzden başı uzunca süre ağrıyan oyuncu Ayşegül Çınar, gündeme geldiği perişan olaydan dolayı reaksiyon çekmişti. Üst üstüne yaşadığı olaylarla sarsılan Çınar, gittiği tek mekan çıkışı gazetecilerin suallerini yanıtladı.

“ÇOK BÜYÜK yalan VE TUZAĞIN İÇİNDE KALDIM”

Yaşadığı olayların derhal peşinden toparlanmaya çalıştığını söyleyen meşhur oyuncu, şöyle konuştu: “Şu vakit yargı zamani ayni ritimde devam ediyor. İhtiyaç duyulan kanıtlar toplandığı amaciyla sizinle röportaj yapabiliyorum. Çok hatri sayilir büyüklükte tek yalan ve tuzağın içinde kaldım. İnsan kimi karşısına çıkan kişilerin iyi veyahut perişan olup olmadığını seçemiyor maalesef. Dava sonuçlandığında kanıtlarla birlikte sizin karşınıza çıkıp tek tek ispatlayacağım. Çok çok bunlarla gündemi meşgul etmek istemiyorum. Çok tertemiz oyuncuyum bunlarla magazinde yer almak istemiyorum.”

“BU KONUDA ÜZERİME GELMEYİN”

Kendisine destek olunmasını istek eden Ayşegül Çınar, “Ortada tek kadına şiddet var. Çok çok vefasız gördüm. Bu perişan tuzakta herkesin yüzünü görmüş oldum. Gencecik tek kızın üstüne geldiler. Ama içim çok rahat, her biri benim yanımda. Yalnızca tek isteğim var o da bana destek olmanız. bu konuyla alakali Sahiden üzerime gelmeyin. Her şey alana çıkacak. Beni iyi bilen biliyor” ifadesinde bulundu.

NELER YAŞANMIŞTI?

Beylikdüzü’nde tek mekanda eğlendikten ardindan Etiler’deki evine gitmek üzere yola çıkan oyuncu Ayşegül Çınar’ın kullandığı otomobil, zabita ekiplerinin rutin denetimi esnasında durdurulmuştu. Araçta arama yapan zabita ekipleri, bagajda takriben 19 gr uyuşturucu madde ele geçirmiş, derhal peşinden toy oyuncu, arkadaşı ve Daha önceki sevgili Furkan Çalıkoğlu’nu gözaltına almıştı. Emniyetteki işlemlerinin derhal peşinden üç ad mahkemeye çıkarılmış, adli denetim şartıyla hür bırakılmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.