Apar topar takımın başına geçti! Emre Belözoğlu, gelecek sezon tek şartla takımın başında kalacak-haberi

Fenerbahçe’de Erol Bulut‘un ayrılığının derhal peşinden koltuğu Emre Belözoğlu‘nun devralması Bir hayli tartışmayı da beraberinde getirdi. Sarı-Lacivertliler’de bu sezon hatri sayilir büyüklükte beklentilerle kurulan kadroya Erol Bulut’un istenilen futbolu oynatamaması, özellikle dahil sahada alınan peş peşe yenilgiler, toy teknik adamının hikayesinin kısa sürmesine neden oldu. teknik patron seçiminde acele etmek istemeyen Fenerbahçe yönetimi, buyruğa Belözoğlu’nun görevi sürdürebileceğine inandı ve sportif direktörlük pozisyonundan teknik sorumlu konumuna geçişini sağladı. buyruğa Belözoğlu’nun yakın çevresinden aldığımız görüşlerde, Belözoğlu’nun teknik direktörlük hayalinin olduğunu ama bunun ondan bağımsız olarak erkene çekildiği belirtildi.

SPORTİF DİREKTÖRLÜĞÜ onay ETMEZDİ!

Emre Belözoğlu’nun teknik direktörlük koltuğunda ne civarindan kalacağını ve lisansla alakalı sıkıntının nasıl gidereceğini sorduk, suallerin yanıtları şu şekilde oldu: buyruğa Belözoğlu’nun eğitimini tamamlamadan teknik direktörlüğü istemesi zayıf ihtimal. Erol Bulut’un kalması amaciyla en çok ugras eden o. Yönetimde Bulut’u istemeyenler de fazlaydı. Çalıştırıcı olmak hayali var ama bunun amaciyla acele olduğunu düşünüyor. Eğitimini tamamlamadan bu işe girme niyetinde değildi. Yoksa sportif direktörlüğü en başından onay etmezdi.

HOCALARIN KUYUSUNU KAZANLAR OLUYOR

Ersun Yanal’da da, Erol Bulut’ta da evvel günlerinde birtakım medya mensupları övgülere boğdu onları. Sonrasında da kuyularını kazdılar. Medyadan Fenerbahçe hocalarının kuyusunu kazmak amaciyla ugras edenler var. ‘Sezon başında takım çok iyi, harika’ diyorlar, 10 hafta ardindan yerden yere vuruyorlar. buyruğa Belözoğlu da bunların farkında ve bu sebeple de temkinliydi teknik direktörlük koltuğuna.

MAÇ MAÇ DEĞİL, 15 GÜN SÜRESİ VAR

Öte istikametten lisans meselesi hasebiyle buyruğa Belözoğlu’nun röportaj verebileceği zamanin mücadeleyle değil, günle ölçüldüğü öğrenildi. Pro Lisansı olmayan Belözoğlu’nun demeç verebileceği süre ise 15 gün.

Yayım tarihi
Spor olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir