Antalyaspor transferde Haji Wright ile anlaştı-haberi

Süper Lig ekiplerinden Fraport TAV Antalyaspor, Danimarka ligi takımlarından Sönderjyske’nin ABD’li golcüsü, 1.93 metre boyundaki Haji Wright ile prensipte anlaştı. al beyazlıların görüştüğü Cezayirli kanat oyuncusu Houssam Ghacha ile sözleşme imzalamaya da çok yakın olduğu öğrenildi.

Süper Lig ekiplerinden Fraport TAV Antalyaspor’da yönetim tasima çalışmalarına ayni ritimde devam ediyor. Lukas Podolski ve Dever Orgill ile yolların ayrılmasının derhal peşinden hücuma takviye yapan al beyazlılar, forvet ve sağ kanat olmak üzere iki futbolcuyla sözleşme imzalamayı planlıyor. Görüşmelerde sona yaklaşan Fraport TAV Antalyaspor yönetimi, transferleri, düzenleyeceği imzasini merasimi ile duyurmayı planlıyor.

SAĞ KANAT VE HÜCUMA TAKVİYE

al beyazlılar, Danimarka ligi takımlarından Sönderjyske’nin ABD’li golcüsü 1.93 metre boyundaki Haji Wright ile prensipte anlaştı. Cezayirli sağ kanat oyuncusu Houssam Ghacha ile de üç senelik anlaşmayı planlayan al beyazlılarda, sözleşmelerde Bir takım maddelerin görüşülmesine ayni ritimde devam ediliyor.

7 TRANSFER

Fraport TAV Antalyaspor, yaz tasima sezonlarinda Deni Milosevic, Erkan Eyibil, Ersin Zehir, Doğukan Nelik, Diogo Sousa, Sherel Floranus ve Güray Vural’ı renklerine bağladı.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir