Ali Koç’un hoca adayları belli oldu! Löw, Favre ve Rebrov gibi birçok ünlü isimle görüşülüyor-haberi

Fenerbahçe’de buyruğa Belözoğlu’yla sözleşme imzalanma ile alakalı tek gelişme olmaması reis Ali Koç‘un değişik isimlere yöneldiği düşüncesini akıllara getirdi. Kulislerde sarı-lacivertlilerin meşhur teknik adamlarla dirsek teması kurduğu söylentileri dolaşmaya başladı.

ALİ KOÇ’UN KAFASINDA DEV İSİMLER VAR

Basın toplantısında bu konunun netleşmemesi, teknik patron açıklamasının seçenek veyahut avro 2020 sonrasına kalabileceği görüntüsünü oluşturdu. Kulislerde ‘Ali Koç’un kafasında dev isimler var, onlar olmazsa buyruğa Belözoğlu açıklanacak’ söylentileri dolaşmaya başladı.

SÜRPRİZ BİR TÜRK TEKNİK DİREKTÖR GELEBİLİR

Spor Arena’nın haberine göre; kulislerde Joachim Löw, Zlatko Dalic, Sergiy Rebrov, Bruno Labbadia ve Lucien Favre isimleri dolaşırken, Belözoğlu ve başka tek Türk teknik adamın dahada gündemde olduğu konuşuluyor. Belirsizlik avro 2020 sonuna kalırsa, sürpriz tek Türk teknik patron hamlesinin gelme ihtimalinin de bulunduğu, bütün bu isimlerin hiçbiriyle anlaşılamaması vaziyetinde Belözoğlu’nun kapısının çalınacağı en çok konuşulan konuların başında geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.