Akşener ve İmamoğlu’nun konvoyunda tartışma: Yanlış yapıyorsunuz-haberi

İYİ Parti genel Başkanı Meral Akşener, Kadıköy Kurbağalıdere incelemelerde bulundu. Meral Akşener’e, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu da eşlik etti.

KONVOYDA TARTIŞMA ÇIKTI

Meral Akşener ve Ekrem İmamoğlu, Kadıköy Kurbağalıdere’de incelemelerde bulunduktan ardindan araçlarına binerek Kurbağalıdere’nin yanında bulunan yürüyüş yoluna geçti. Bu sırada trafik polisi ve zabıta ekipleri Kafilenin tek bölümünün geçmesinin ardında yolu kapattı. İYİ Parti mebus İstanbul mebus Hayrettin Nuhoğlu ve İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun araçları ise dışarıda kaldı. Nuhoğlu’nun savunmaları araçtan inerek, vaziyete itiraz etti. tek vakit süre gelen tartışmanın derhal peşinden zabita ve zabıta dubaları açarak Hayrettin Nuhoğlu’nun aracına yollar verdi. Nuhoğlu aracın camını açarak “Yanlış yapıyorsunuz, kim yönerge verdiyse onla birlikte görüşeceğiz de” dedi.

RAMBO OKAN’DAN ŞİKAYET

Meral Akşener ve İmamoğlu’nun incelemeleri sırasında, Rambo Okan lakaplı Fenerbahçe taraftarı Okan Güler yanlarına gelerek, “Başkanım bizi şampiyon yapmamak amaciyla uğraşıyorlar” dedi. Ekrem İmamoğlu da Rambo Okan’a “Her şey bu akşam iyi olacak inşallah” diye cevap verdi. Akşener ve İmamoğlu dahada ardindan incelemelere ayni ritimde devam etti.

Kaynak: Demirören havadis Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.