Adına sahte hesap açılarak “Hakan Ural’la benim oyum bir mi?” paylaşımı yapılan Aysun Kayacı ateş püskürdü-haberi

Uzun vakittir ortalıkta gözükmeyen meşhur manken Aysun Kayacı, tekrar gündeme geldi. Hakan Ural‘ın çok konuşulan Kanal İstanbul ve Montrö bildirisi yorumuna Kayacı’nın yerine açılan sahte hesaptan “Hakan Ural ile benim oyum tek mi?” yorumu yazıldı. Yıllar ardindan sessizliğini bozan Kayacı, “Twitter’daki hesap bana ait değil” diyerek reaksiyon gösterdi.

“BIKTIM BU TWITTER’DAN”

“Bıktım bu Twitter’dan” diyerek hiddet kusan Daha önceki model, Cengiz Semercioğlu’na yaptığı izahta “Twitter’da adıma açılan sahte hesabı senede 2-3 kez şikayet ediyorum. Ama netice alamıyorum. Adıma açılan sahte hesaptan insanların inancı, işi gücü eleştiriliyor. Ona buna, Hem de Cumhurbaşkanı’na dahi perişan laf ediliyor. bendeniz bunun benzeri biri değilim. bendeniz inançlı biriyim. neden insanların inancıyla dalga geçeyim?” ifadelerini kullandı.

ÇOBAN POLEMİĞİ GÜNDEME GELDİ

Aysun Kayacı, yıllar evvel ekrana gelen tek münakaşa programında “Ben vergi veriyorum Niçin vergisini vermeyen, çok özür dilerim her biri üstüme istikbal ama kalıp olarak söylüyorum, dağdaki çobanla benim oyum eşit mesela. Niye? Hiç vergisini vermeyen biriyle Niçin benim oyum eşit. O benim civarindan duyarlı benim civarindan mesuliyet sahibi tek şekilde yaklaşıyor mu acaba” diyerek hatri sayilir büyüklükte tek reaksiyon çekmişti.

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir