3. kez hamile olan Bergüzar Korel’in kız bebeği olacak-haberi

2009 seneninde nikah masasına oturan oyuncu Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti, evvel çocukları Ali’yi 2010’da kucaklarına almıştı. Korel ve Ergenç, geçen sene mart ayında çocukları Han’ın dünyaya gelmesiyle 2. sefer bebek heyecanını yaşamıştı. Ergenç çifti şimdilerde ise üçüncü sefer bebek heyecanını yaşıyor.

KIZ BEBEK GELİYOR

Geçtiğimiz aylarda üçüncü sefer anne adayi olmaya hazırlandığını duyuran Korel, bu sefer de sosyal medya hesabından bebeğinin cinsiyetini duyurdu. Instagram’dan yakın arkadaşlarının örgütlü ettiği kutlamadan fotoğraflar paylaşan Bergüzar Korel, kız bebeğinin olacağını açıkladı.

“ALLAH BİLİYOR ÇOK İSTEDİM”

Ünlü oyuncu yasamsal medya hesabından mutluluk dolu haberi paylaştığı gönderisine, “Allah biliyor çok istedim. Ailemiz, en yakınlarımız, can dostlarımız… Herkes… hatri sayilir büyüklükte tek ailemiz, sağlıklı, mutluluk dolu evlatlarımız olsun. E biri de kız olsun. ne civarindan çok istediysek Han’ımız dahada yaşını doldurmadan kız evladımızın mutluluğu heyecanı hepimizi sardı. Canım Hatice’m toplamış bütün arkadaşlarımızı ani çok hafta evvel bana bunun benzeri tek sürpriz yaptı. Hepsi benden heyecanlı. Sözleştik, sağlıkla, mutlulukla ilerleyen günlerde bütün bay analari olarak içimizde var olan bütün simleri, balonları, tülleri birbirinize dolayıp eğleneceğiz Allah kismet ederse. Bu mutluluğumuzu sizinle de paylaşmak istedim. mutluluk dolu günlerinizde kalbi hep sizinle atan iyi yurttaslar hiç eksilmesin hayatınızdan. Sevgiyle” notunu düştü.

HAMİLELİĞİNDEN DOLAYI DİZİDEN AYRILMIŞTI

38 yaşında olan Korel, geçtiğimiz aylarda sürpriz hamileliği hasebiyle oyun alacağı diziye veda etmek zorunda kaldığını şu sözlerle duyurmuştu: “Sete çıkmaya hazırlanırken Ailece de bizi çok şaşırtan tek sürpriz ile karşılaşarak, hamile olduğumu öğrendim. hamile olmam projeye ayni ritimde devam etmeme engel değilken, yükselen vakalar sebebinden çekimlerimizi ileri tek tarihe attığımızda Ne yazık ki fiziki değişimim karaktere ve projemize ahenk gösteren olmayacağı amaciyla aylardır üzerinde çalıştığımız işimizi erteleme kararı almak zorunda kaldık. tek istikametten minik bebeğimiz, tek istikametten çok kıymetli yurttaslar ile hatri sayilir büyüklükte tek çaba vererek, üstüne çalıştığımız bu projeye veda etmek… Benim amaciyla hiç basit değil.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.