3. bebeğine hamile olan Bergüzar Korel’den takipçilerini güldüren soru: Burnum eski haline dönecek mi?-haberi

12 sene evvel meslektaşı Halit Ergenç ile izdivaç eden ve iki erkek çocuğu var olan oyuncu Bergüzel Korel, üçüncü sefer bebek heyecanı yaşıyor. Korel, bu sefer kız annesi olacağını ve bebeğine ‘Leyla’ ismini vereceğini duyurdu. Şu sıralar hayatının en heyecanlı günlerini geçiren meşhur oyuncu, yaşadığı değişimleri de takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

ÇEVRESİNDEN ALDIĞI TEPKİLERİ tek TEK YAZDI

Sosyal medya hesabından yüzünün yakın halini çektiği tek resimi paylaşan oyuncu, şişen burnundan yakınarak şunları yazdı: “Cinsiyet tahminlerini ilmi bilgilere her vakit güvenerek yapan koca yürekli kız kardeşlerim burada mı Dürüstlük levelları git gide artış gösterdi. Kişileri yazmayacağım. Yorumlarda olasılık ettiklerinizi etiketleyebilirsiniz? ‘Kanka kati kız bu’, ‘Niye öyle dedin, çirkinleştim dimi?’, “Yok tam öyle değil de yüzünde bunun benzeri yana doğru hafif tek genişleme var’, ‘Oğlum bu sefer kati kız, yüzün tek değişti, tek acayip oldu’, ‘Aşkım bu kız, çok çirkinleştin, Ali’de de Han’da da bunun benzeri çirkin değildin’, ‘Bergüz burnun patlıcan benzeri oldu kanka tek de Kıçın da kocaman, Ali ve Han’da tek karnın vardı, yok yok kati kız.’ Ve benim bütün bunlara ‘Dimi, çok çirkinleştim, ay hadi inşallah’ diye karşılık vermem ve özünden çok emin alim tek tavır ile ‘Tabi elbet kati ya bu civarindan çirkin değildin eskiden’ diyerek bilime karşı duruşumuz.”

“BURNUM ESKİ HALİNE DÖNECEK Mİ?”

“Bir de Çin takvimi sorunsalımız vardı onu ayrı anlatacağım. aynı zamanda kız annelerine soruyorum, burnum Daha önceki haline dönecek mi? Hayır çünkü tek gider dahada eklendi o vakit o nedenle soruyorum.”

3. sefer hamile var olan Bergüzar Korel'in kız bebeği olacak

3. sefer hamile var olan Bergüzar Korel’in kız bebeği olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.