20’li yaş akımına katılan Bige Önal, kendi fotoğrafı yerine doların 2001 yılındaki kurunu paylaştı-haberi

Neredeyse her vakit tertemiz tek akımın başladığı yasamsal medyanın tertemiz trendi ’20’li ıslak resim paylaşma’ oldu. Bir hayli ünlünün katılarak gençlik hallerini paylaştığı akıma en enteresan yorum Bige Önal‘dan geldi.

DOLAR KURUNU PAYLAŞTI

FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde oyun alan iyi oyuncu Bige Önal, akıma doların 2001 yılındaki kuru ve günümüzdeki kurunu kıyasladığı tek resimi paylaşarak dahil oldu. Oyuncunun 1,3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı bu paylaşım akımın en enteresan paylaşımları arasında yer aldı.

BİGE ÖNAL KİMDİR?

Bige Önal, tek Şubat 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Galatasaraylı Daha önceki futbolcu Erhan Önal ve Daha önceki manken Mine Baysan’ın kızı var olan Bige Önal, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden mezun oldu. İlk oyunculuk Tecrübenini 2006 seneninde Kısmetim Otel dizisi ile yaşayan Bige Önal; Göç Zamanı, Maral, Benim Adım Gültepe, Yasak, Elde Var hayat ve Halil İbrahim Sofrası, tek Başkadır dizilerinde oyun almıştır. Ayrıca, Olanlar Oldu ve Martıların Efendisi filmlerinde de oyun alan Önal, şimdilerde FOX TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Selin karakterini oynuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.