2 ay önce Esra Erol’un programında kuma gittiği kişiden ailesinin yanına dönen Nilüfer, yine evden kaçtı-haberi

2 ay evvel Esra Erol‘un programına çıkan Hayriye Hanım, 19 yaşında olan kızı Nilüfer’in evli ve üç bebekli Salih tas ile kaçtığını söyleyerek yardım istemişti. canlı yayına çıkan Nilüfer ve Salih birbirlerini sevdiklerini söylemiş ve ayrılmak istememişlerdi. Salih’in eşi Mevla ise çocukları babasız büyümesin diye Nilüfer ile aynı hanede yaşamayı onay ettiğini söyleyince her biri şaşkına dönmüştü. Günlerce canlı yayında işlenen konunun nihayetinde Salih ve Mevla evliliklerini kurtarmış Nilüfer’de Ordu’daki serisinin yanına art dönmüştü.

“İŞE GİDİYORUM” DEYİP haneden KAÇTI

Ordu’da işe başlayan Nilüfer ise evvelki akşam “İşe gidiyorum” diye haneden çıktıktan ardindan tek dahada art dönmedi. Kızından haber alamayınca her yerde aradıklarını söyleyen anne adayi Hayriye Hanım, “Kızım İstanbul’a gelmek amaciyla otogara gitmiş. Biz onu orada yakaladık ama reşit olduğu amaciyla bizi dinlemedi gitti. bendeniz Salih’i aradım Nilüfer’in yanında olmadığını söyledi. Ama bendeniz minik çocuğum ablasının Salih’le mesajlarını okumuş. Konuşmaya ayni ritimde devam ediyorlarmış yine. Salih de tek aydır eşinden ayrıymış” dedi.

Başka tek adama kaçabileceği iddiası üzerinde durulan Nilüfer’in şuan nerede ve kiminle olduğu ise Daha bilinmiyor.

NİLÜFER OLAYINDA NELER YAŞANDI?

Esra Erol’da programına çıkan anne adayi Hayriye Uysal, 19 yaşında var olan ve haneden kaçan kızı Nilüfer’i aradığını söyledi. Hayriye Uysal, kızı Nilüfer’in evli ve üç bebek babası var olan Salih Kaya’ya kaçtığını ve onla birlikte aynı hanede yaşadığını argüman etti. bütün bu gelişmelerin derhal peşinden Salih ile Nilüfer alana çıktı ve Salih tas annenin anlattıklarını doğruladı. Salih, Nilüfer’in sevgilisi olduğunu ve eşi Mevla ile birlikte aynı hanede yaşadıklarını itiraf etti.

Türkiye’yi şaşkına çeviren gelişmelerin derhal peşinden stüdyoda günlerce Salih, Mevla, Nilüfer ve Hayriye teyze yüzleşmesi yaşandı. Yaşanan gelişmelerden ardindan Mevla’nın eşi Salih’e tek şans dahada saglamak istediğini açıklamasıyla Mevla ve Salih barıştı. arka arda yaşanan gelişmelerin derhal peşinden Nilüfer ise anne adayi ve babasına art döndü.

Yayım tarihi
Magazin olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir