15 yıldır rol aldığı Arka Sokaklar’dan ayrılan Onur Bay’dan duygusal paylaşım: Kalbimde her zaman anılarınız olacak-haberi

Başrollerinde yengi Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Çoban, İlker İnanoğlu ve Alp Korkmaz benzeri isimlerin bulunduğu art Sokalar dizisi, Bir gün evvel akşam yayınlanan bölümle sezon finali yaptı. Diziye 9 yaşında giren ve şuan 25 yaşında var olan onur Bay ise yasamsal medya hesabından tek paylaşım yaparak Arka Sokaklar‘dan ayrıldığını duyurdu.

“BİRÇOK ŞEY ÖĞRENDİĞİM HİKAYENİN SONUNA GELDİM”

Arka Sokaklar dizisinin Bir gün evvel yayınlanan bölümünde Hüsnü Çoban’ın çocuklarını oynayan Zeliş ve Tekin, 15 senelik maceralarını noktaladı. Dizinin evvel senelerinde çekilen tek resim ile nihayet set gününde çekilen kareleri paylaşan toy oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

“Müthiş tek coskuyla adım attığım bu hikayenin bu erken benim amaciyla nihayet günü. Anlatılması güç Bir takım şeyler vardır. Benim hayatımın en güzel, en hususi hikayesi… 9 yaşında her şeyden bihaber çıktığım bu yolculukta; en başta kendimi bulduğum, öğrendiğim, tanım edilemez hisler yaşadığım, üzüldüğüm, çılgın benzeri mutluluk dolu olduğum, ama yaşadığım her saniyenin tadını çıkardığım ve yasama değin Bir hayli şey öğrendiğim bu hikayenin sonuna gelmiş bulunuyorum.”

EMEĞİ GEÇENLERE tek TEK TEŞEKKÜR ETTİ

“Ben çok şanslıyım dostluğunuza sahip olduğum için. Anlatacak müthiş tek hikayem olduğu amaciyla çok mutluluk dolu ve çok gururluyum. Bu resimde olmayan bu projeye çaba vermiş herkese, hocalarıma, ekip arkadaşlarıma, oyuncu arkadaşlarıma, bu hikayenin yaratıcılarına, bütün art Sokaklar ailesine teşekkürü borç bilirim. Şimdi tertemiz hikayeler yaşamanın, tertemiz yollara çıkmanın heyecanını yaşarken; kalbimde, aklımda her vakit beni gülümseten, bana bahtlı olduğumu hissettiren anılarımız olacak. Hayatımı güzelleştirdiğiniz amaciyla hepinize kalpten teşekkür ediyorum. Çok özelsiniz. Eyvallah.”

15 senedir oynadığı art Sokaklar'dan ayrılan Yüsra Geyik'ten duygusal veda: Kahkahalarımızı alıp gidiyorum

15 senedir oynadığı art Sokaklar’dan ayrılan Yüsra Geyik’ten duygusal veda: Kahkahalarımızı alıp gidiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.