iPhone 8 İçin Çok Önemli Bir İddia

Önümüzdeki sene içerisinde satışa çıkacak olan iPhone 8 modeli için çok yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Pekala iPhone 8 modelinde hangi özellikler yer alacak?

iPhone 8 İçin Çok Önemli Bir İddia
iPhone 8 İçin Çok Önemli Bir İddia darkdevil
Bu içerik 185 kez okundu.

Önümüzdeki sene içerisinde satışa çıkacak olan iPhone 8 modeli için  çok yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Pekala iPhone 8 modelinde hangi özellikler yer alacak?

Güvenilir kaynaklardan KGI analisti Ming-Chi Kuo, önümüzdeki yıl satışa sunulacak iPhone modeli hakkında iddilarda bulundu. MacRumors'un Kuo'dan elde ettiği bilgiye göre Apple, 4,7 inçlik iPhone'da da kablosuz şarj desteği sunacak. Hatırlanacağı üzere daha önceden sadece OLED ekranla geleceği söylenen 5,2 inçlik modelin kablosuz şarj desteğine sahip olacağı belirtiliyordu.

Kuo'nun iddiasına bakılırsa kablosuz şarj desteği önümüzdeki yıl satışa sunulacak tüm iPhone modellerinde yer alacak. Bilindiği üzere şu anki kablosuz şarj teknolojisinde mobil cihazların edilmesi kablosuz şarj dock'ları sayesinde gerçekleşiyor. Bu işlem için kullanıcıların mobil cihazlarını şarj dock'larına yerleştirmesi gerekiyor. Apple'ın üzerinde çalıştığı belirtilen yeni kablosuz şarj teknolojisinde iPhone veya iPad'lerin şarj edilmesi arada mesafe varken bile gerçekleşebileceği belirtiliyor. Duvar prizine ihtiyaç duymadan şarj edileceği belirtilen cihazların odaya konacak ekstra bir cihaz yardımıyla şarj edilme ihtimali yüksek. Ön ve arka kısmı tamamen camdan üretileceği söylenen iPhone 8'in 4,7 ve 5,5 inçli modellerinin LCD panele, 5,2 inçlik modelin ise OLED panele sahip olacağı idda ediliyor. Radikal değişiklerle birlikte geleceğine kesin gözüyle bakılan yeni iPhone modellerinin önümüzdeki yılın eylül ayında tanıtılması bekleniyor.

apple iphone iphone 8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rusya Tartus'ta Yer Alan Üssünü Genişletme Kararı Aldı
Rusya Tartus'ta Yer Alan Üssünü Genişletme Kararı Aldı
Hindistan'da Raydan Çıkan Trende 36 Kişi Öldü
Hindistan'da Raydan Çıkan Trende 36 Kişi Öldü