Aliexpress

Online ticaret siteleri diye konuşulunca akla ilk gelecek olan sitelerin başında Aliexpress gelmektedir. Site aktif olmasının yanında oldukça düşük fiyatlar ile müşteriye ulaşması onu üst sıralara taşımaktadır. Sattığı ürünlerin büyük çoğunluğu Çin’de üretilmektedir. Bu nedenle de ürünler oldukça ucuzdur. Anchor

Aliexpress
Aliexpress Vadi Ay
Bu içerik 223 kez okundu.

 

Online ticaret siteleri diye konuşulunca akla ilk gelecek olan sitelerin başında Aliexpress gelmektedir. Site aktif olmasının yanında oldukça düşük fiyatlar ile müşteriye ulaşması onu üst sıralara taşımaktadır. Sattığı ürünlerin büyük çoğunluğu Çin’de üretilmektedir. Bu nedenle de ürünler oldukça ucuzdur.

Aliexpress nerede bulunmaktadır? Bu soruya vereceğimiz yanıt yurt dışıdır. Yani bu siteden aldığınız ürünler yurt dışından sizlerin eline ulaşmaktadır. Sitede oldukça farklı ürünler dikkat çekmektedir. Ülkemizde hiç bulunmayan ya da az bulunmasından dolayı pahalı satılan ürünleri buradan çok uygun fiyata alabilirsiniz. Örneğin; ülkemizde 400 Türk Lirası değerinde olan bir saati bu siteden yalnızca 29 dolara satın alabilirsiniz.

Aliexpress Türkçe ’i diğer ticaret sitelerinden ayıran bir yönü ise birçok ülkeye sipariş gönderebilmesidir. Buradan anlamamız gereken şey Aliexpress; Türkiye’den, Rusya’dan, Amerika’dan, Kanada’dan vb. birçok ülkeye ticaret hizmeti vermektedir. Birçok ülkeye çalıştığı içinde bazı zamanlar siparişlerin geç gelebilmesi sorunu doğmaktadır. Fakat ürün elinize er geç ulaşacaktır. Eğer Ali ekspres ürününüz gelmez ise paranızı iade alma şansınız her daim vardır. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı