Zaman Buz Lazer Epilasyon Zamanı

Lazer Epilasyon son yılların ağrısız ve acısız epilasyon teknolojisidir. Neredeyse dünyanın her yerinde kullanılan ve memnun edici sonuçlar veren buz lazer epilasyon özel başlıkları sayesinde epilasyon sırasında kişinin cildinde herhangi bir kızarıklığa ya da tahrişe neden olmadan istenmeyen tüyleri kökünden yok etmektedir.

Zaman Buz Lazer Epilasyon Zamanı
Zaman Buz Lazer Epilasyon Zamanı Vadi Ay
Bu içerik 269 kez okundu.

 

Lazer Epilasyon son yılların ağrısız ve acısız epilasyon teknolojisidir. Neredeyse dünyanın her yerinde kullanılan ve memnun edici sonuçlar veren buz lazer epilasyon özel başlıkları sayesinde epilasyon sırasında kişinin cildinde herhangi bir kızarıklığa ya da tahrişe neden olmadan istenmeyen tüyleri kökünden yok etmektedir. Lazer epilasyon uygulama esnasında deri yüzeyine uyguladığı soğuk ile ciltte yanma hissi yaratmadığı için seanslar sırasında kişi hiçbir rahatsız edici bir durumla karşılaşmamaktadır. Bu başlıkların bölgeye göre özel yapılara sahip olması seansların daha hızlı bir şekilde bitmesini sağlamaktadır. Eskiye nazaran daha kısa süreli olan buz lazer epilasyon seanslarından sonra da kişide herhangi bir rahatsızlık yaşanmadığı için işlem sonrasında hiçbir özel bir uygulamaya gerek yoktur.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon istenmeyen koltuk altı kıllarından kurtulmanın en kesin çözümüdür diyebiliriz. Özellikle kadınlar tarafından oldukça fazla talep edilen bu uygulama yaklaşık 4 seans sonrasında bile gayet başarılı sonuçlara ulaşabilmektedir. Koltuk altı lazer epilasyon yaptırmak isteyenlerin bu bölgedeki kıllardan tamamen kurtulması için 6 seans yeterli olmaktadır. Uygulanan bölge açısından kişilerin bazı tedirginlikleri olabilir ama lazer epilasyon esnasında ışınlar cilt altına geçmediği için herhangi olumsuz bir durumla karşılaşma ihtimali çok düşüktür. Koltuk altı lazer epilasyon sonrasında kıllarınızın kaybolduğunu ve koltuk altınızın eskisinden daha açık tonda bir renge dönüştüğünü göreceksiniz.

Kol Lazer Epilasyon bayanlar tarafından tercih edilen bir uygulamadır. Kol kıllarının kıl yapısı diğer bölgelere göre biraz farklılıklar göstermektedir. Yani bu alandaki kıllar diğer bölgelere göre daha ince ve zayıf yapılıdır. Bu yüzden kol lazer epilasyon uygulamasında buz lazer teknolojisinin kullanılması işlemin sonucunu daha başarılı kılacaktır. İnce yapılı tüylerde diğer epilasyon cihazlarına göre daha etkili sonuçlar bırakan buz lazer teknolojisi sayesinde kol bölgenizdeki kıllardan kurtulabilirsiniz. Kol lazer epilasyon uygulama alanı açısından düşünüldüğünde güneşe çok maruz kalan bir bölge olduğu anlaşılmaktadır bu yüzden bu uygulamayı yaptırmak için yaz ayları yerine güneş ışınlarının daha etkisiz olduğu kış aylarını tercih etmenizde fayda vardır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rusya Tartus'ta Yer Alan Üssünü Genişletme Kararı Aldı
Rusya Tartus'ta Yer Alan Üssünü Genişletme Kararı Aldı
Hindistan'da Raydan Çıkan Trende 36 Kişi Öldü
Hindistan'da Raydan Çıkan Trende 36 Kişi Öldü