Tüp Bebek Tedavisinde Kıbrıs Farkı

Bebek sahibi olmak isteyen ancak normal yollar ile bu isteklerini yerine getiremeyen çiftler soluğu bulundukları bölgelerdeki merkezlerde alıyorlar. İlk başlarda sorunsuz bir şekilde gittiği söylenen tedavi sonrasında kullanılan ilaçlara ve doktorun vermiş oldukları tavsiyelere dikkat etmelerine rağmen bebek sahibi olamıyorlar.

Tüp Bebek Tedavisinde Kıbrıs Farkı
Tüp Bebek Tedavisinde Kıbrıs Farkı Vadi Ay
Bu içerik 307 kez okundu.

 

Bebek sahibi olmak isteyen ancak  normal yollar ile bu isteklerini yerine getiremeyen çiftler soluğu bulundukları bölgelerdeki merkezlerde alıyorlar. İlk başlarda sorunsuz bir şekilde gittiği söylenen tedavi sonrasında  kullanılan ilaçlara ve doktorun vermiş oldukları tavsiyelere  dikkat etmelerine rağmen bebek sahibi olamıyorlar. Böyle olunca  farklı bir merkezde tedavi olmak adına tekrardan araştırma yapmak çiftler için tahmin edilenden çok daha zorlu bir süreç olabiliyor. Dolayısıyla çiftlerin  bu konuda yapmaları gereken şey artık daha öncesinde olmadığı kadar kolay. 

Gerek Türkiye’deki gerekse Kuzey Kıbrıs ve dünyanın dört bir yanındaki çiftlerin büyük bir kısmı uzun yıllardır  Mucize Ekip Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi tedavilerini seçiyor. Dr. Firdevs Uğuz Tip yönetimindeki  Mucize  Ekip - Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi son dönemlerde oldukça yüksek başarı oranları ile diğer merkezlerden ayrılıyor. Merkeze gelen çiftlerin büyük bir kısmı  bu başarı oranlarını gördükten sonra bebek sahibi olmak adına ilk tercihini bu merkezden yana kullanıyor. Merkez ile iletişime geçilmesi sonrasında öncelikli olarak, sorunun çözümü için, çiftin ayrıntılı bir şekilde muayane olması  gerekiyor. Bu muayene  esnasında çiftin neden normal yollar ile bebek sahibi olamadığı kesin olarak belirlenmektedir. Sonuçların ardından, merkez bünyesinde kadında veya erkekte meydana gelen sorunların çözümü adına işlemlere başlanacaktır. 

Çiftlerdeki İnfertilite Sorunları için Donasyon Tedavileri 

Erkeklerde genel olarak ortaya çıkan sorunların en büyük nedeni spermlerdeki kalitesizlik ve sayı bakımından azlıktır. Bu durumlarda öncelikli olarak ilaç ile tedaviye başlanır. Ancak sperm görünmüyorsa ilk olarak testis kanalları incelenir. Sperm bulunamayacağı anlaşılınca  isteğe bağlı olarak donasyon işlemi önerilir. Aynı şekilde anne adayının yumurtalarındaki sorunlar ilaç ve iğne tedavileri ile giderilmezse yumurta donasyonu işlemi uygulanabilecektir. 

Türkiye dahil, pek çok ülkede uygulanamayan bu işlem Mucize Ekip - Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi bünyesinde, büyük bir gizlilik içinde ve yüksek başarıyla uygulanmaktadır. Donörlerin her biri en etkili testlerden geçtikleri için başta genetik hastalıklar olmak üzere birçok farklı hastalık öncesinde gerekli olan bütün incelemeler yapılarak sisteme dahil edilir. Dolayısıyla çiftler donörlerin özellikle de sağlık durumları ile alakalı herhangi bir soru işareti ile karşı karşıya kalmamış olmaktadırlar. Böylece sorunsuzca donasyon işlemi tamamlanmış olur. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler