Elinde Örümcek Isırığından Dolayı Delik Açıldı

8 yaşında olan bir kızın evinin tavanından düşmüş bulunan zehirli örümcek elini ısırdığı için küçük kız adeta ölümden döndü. Böcek ilaçlama ekibi ise aileyi eve dönmemeleri ile alakalı uyardı.

Elinde Örümcek Isırığından Dolayı Delik Açıldı
Elinde Örümcek Isırığından Dolayı Delik Açıldı darkdevil
Bu içerik 270 kez okundu.

8 yaşında olan bir kızın evinin tavanından düşmüş bulunan zehirli örümcek elini ısırdığı için küçük kız  adeta ölümden döndü. Böcek ilaçlama ekibi  ise aileyi eve dönmemeleri ile alakalı uyardı.

Daily Mail'de yayınlanan habere göre, ölümcül bir örümcek enfestasyonu 8 yaşındaki kızın elinde delik açtı. İngiltere'de kahverengi keşiş örümceği tarafından ısırılan Abbie Kinnaird, acilen hastaneye götürülerek ameliyata alındı. Böcek ilaçlama ekibi, aileyi eve dönmemeleri konusunda uyardı.

Isırıkları doku ölümüne neden olabilen örümceklerin, oyuncaklar ve kıyafetlerin içinde saklandığı düşünülüyor. Kahverengi keşiş örümceği banyonun tavanından Abbie'nin eline düşerek ısırdı. Küçük kızın yatağında da iki tane örümcek bulundu.

Abbie'nin elindeki yara küçük bir kızarıklık olarak başladı. İltihaplanan yara, gittikçe karardı. Antibiyotikle tedavi edilmeye çalışıldı ancak fayda etmeyince küçük kızın kollarında döküntüler oluşmaya başladı. Doktora gidince eline deri nakli yapılması gerektiğini öğrendiler. Abbie'nin elindeki siyah yara kesilerek içi temizlendikten sonra deri nakli gerçekleştirildi.

8 yaşındaki Abbie, 4 gün boyunca hastanede gözetim altında tutuldu. Bu sırada eve gelen ilaçlama ekibi, evi ilaçlamaya başladıktan sonra bir sürü örümceğe rastladı. Ailenin bütün örümcekler ölene dek birkaç hafta eve dönmemeleri gerektiğini söylediler. Küçük Abbie, hala evine dönmekten korkuyor.

ingiltere orümcek ısırığı bocek ilaçlama ekibi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler