Diş Sorunlarınızda Kolay Çözümler

Diş Sorunlarınızda Kolay Çözümler
Bu içerik 189 kez okundu.

 Günümüzde sağlıklı bir ağız ve güzel bir gülüş, artık hiç zor değil. Tıp ve teknolojideki akıl almaz hızdaki gelişmeler sayesinde, diş ve diş eti hastalıklarınız sorun olmaktan çıkmaktadır. Böylece toplum içindeki sosyal ilişkilerinizde de, kendinizi çok daha özgüvenli hissedeceksiniz.

 Dişeti hastalıklarının en büyük belirtisi olan Dişeti Kanaması, tedavi edilebilir bir hastalıktır. Öncelikli olarak diş taşlarının temizlenmesi gerekir. Bu durum şikâyetleri oldukça geriletir. Eğer tedavi edilmezse diş kayıplarına, hatta böbrek, kalp gibi hastalıklara kadar yol açabilir.             

 Günümüzde uygulanan Diş estetiği uygulamaları oldukça fazladır. Bunlar; Diş Beyazlatma Tedavisi, Gülümseme Dizaynı, Lamina Porselen, Porselen Diş Tedavisi, Zirkonyum Diş Tedavisi, İmplant Sistemleri, Adeziv Sistem Bonding, İnley-Onley Seramik Dolgular, Wolceram, Procera, Cercon, Empress II, Galvano 'dur.

 Dişlerin çeşitli nedenlerle hasar gördüğü ve kaybedildiği durumlarda, Diş kaplama tedavisi uygulanır. Böylece fonksiyonu bozulmuş dişin eski işlevselliği kazandırılmış olur. Öncesinde, hastanın diş kalıbı alınır ve oldukça etkili bir tedavi şeklidir. Diş sorunları yaşayanlar confident.net’ten ayrıntılı bilgi edinebilirler.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Emre Mor Bu Sefer Cristiano Ronaldo'yu Çok Fazla Üzdü
Emre Mor Bu Sefer Cristiano Ronaldo'yu Çok Fazla Üzdü
Eto Cumhurbaşkanı İle Sahaya Çıkmayı Hayal Ediyor
Eto Cumhurbaşkanı İle Sahaya Çıkmayı Hayal Ediyor