ÇATLAKLARDAN KURTULMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMADI….

Çatlaklar bayanların en büyük problemlerinden biridir. Özellikle yaz ayları için. Çatlaklar daha çok basen, karın bölgesi ve kalçalarda görülmektedir.

ÇATLAKLARDAN KURTULMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMADI….
ÇATLAKLARDAN KURTULMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMADI…. oncel
Bu içerik 192 kez okundu.

 

Çatlaklar bayanların en büyük problemlerinden biridir. Özellikle yaz ayları için. Çatlaklar daha çok basen, karın bölgesi ve kalçalarda görülmektedir. Çatlakların en büyük nedeni hızlı kilo alma-verme, hızlı boy artışı ve hamileliktir. Ancak her kadında çatlaklık görülecek diye bir şey yoktur. Çünkü bazı kadınlarda kalojen fazla olduğu için çatlak oluşmaz. Çatlaklar ilk olarak pembe ve kırmızı renkte oluşur zamanla rengi beyaza dönüşür. Böylece vücutta kötü bir görüntü oluşturur. Çatlaklardan kalıcı olarak kurtulmak için, bol bol su içmeye özen gösterin. Böylece cildinizin kurumasını önleyebilirsiniz. Spor yaparak vücutta yırtılmaları engelleyebilirsiniz. Bütün bunları yaptıktan sonra ise hala geçmiyorsa etkili bir peeling de kullanabilirsiniz. Coffee Blend Scrub bu konuda oldukça etkili.

 

Bu peeling Avusturalya yapımı bir marka ve Türkiye’de de gün geçtikçe kullanımı artmakta. Kullanımı ise oldukça basit: paketten bir avuç kadar Coffee Blend Scrub alın, çatlaklardan kurtulmak istediğiniz bölgeye masaj yaparak iyice içine işlemesini sağlayın.5-10 dk kadar masaj yaptıktan sonra sabun ya da şampuan kullanmadan bol su ile durulayın. Bu uygulamayı haftada 3 defa yapın ve etkileyici sonucu 3 hafta sonra görün. Çatlaklar yüzde 91 oranında kayboluyor. Bu oran oldukça büyük. Kullanan kişiler faydasının bir hafta içerinde gösterdiğini dile getiriyorlar. Acele edin ve yaz gelmeden siz de çatlaklardan kurtulun.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rusya Tartus'ta Yer Alan Üssünü Genişletme Kararı Aldı
Rusya Tartus'ta Yer Alan Üssünü Genişletme Kararı Aldı
Hindistan'da Raydan Çıkan Trende 36 Kişi Öldü
Hindistan'da Raydan Çıkan Trende 36 Kişi Öldü