BURUN ESTETİĞİ AMELİYATI

Kadın ya da erkek fark etmeksizin görsel açıdan kendine güvenmeyen bireylerin özgüven problemleri artmakta ve başarı oranları da düşmeye başlamaktadır.

BURUN ESTETİĞİ AMELİYATI
BURUN ESTETİĞİ AMELİYATI oncel
Bu içerik 201 kez okundu.

 

               Kadın ya da erkek fark etmeksizin görsel açıdan kendine güvenmeyen bireylerin özgüven problemleri artmakta ve başarı oranları da düşmeye başlamaktadır. Bu sorunların başında, yüzün tam ortasında bulunması sebebiyle dikkat çeken burun görüntüsündeki problemler oluşturmaktadır. Bu aşamada ilk yapılması gereken, uzman bir estetik cerrah ile görüşerek tam olarak problemin belirlenmesinin sağlanması ve operasyon detayları oluşturulmasıdır. Kişinin burun estetiği sonrasındaki beklentileri dikkatle incelenmeli ve operasyon sonrasındaki muhtemel görüntü hakkında bilgilendirilmesi gerekmektedir. Beğendiği birinin burun şeklini düşünerek bu yola çıkan kişilere, yüzlerine uygun alternatifler konusunda bilgi verilmesi de gerekebilmektedir. Aksi halde ameliyat sonrası, hastanın hayal kırıklığına uğraması kaçınılmaz olmaktadır.

               Burun estetiği ameliyatına karar verilen kişilerde bir ya da birkaç sorun aynı anda çözülebilmektedir. Örneğin; burun kaldırma, burun ucu küçültme ya da büyütme, burun kemiği törpüleme ve dudak burun açısı ayarlama gibi işlemlerden sadece birisi ya da aynı anda birden fazla uygulama yapılabilmektedir. Genel anestezi verilerek uygulama yapıldığından dolayı hastaların herhangi bir acı ya da ağrı hissetmeleri söz konusu olmamaktadır. Fakat iyileşme sürecinin hızlanması ve olası bir kanama durumunun görülmemesi için ameliyattan bir hafta önce kan sulandırıcı ilaçların içilmemesi ve eğer kullanılıyorsa sigara içilmemesi önerilmektedir. Burun estetiği fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için http://www.huseyinkandulu.com/estetik-cerrahi/burun-estetikleri/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Operasyon şekline göre tampon kullanılan hastalarda şişlik ve morluk, kullanılmayanlara göre biraz daha fazla olmakta fakat bu durumda doktorun verdiği ilaçların kullanımıyla minimuma indirilebilmektedir. Burun estetiği ya da rinoplasti her geçen gün gelişen teknoloji ve uygulamam sıklığı sebebiyle daha kolay ve ağrısız bir sürece indirgenmektedir.

               Burun estetiği fiyatları, yapılan uygulamanın türü ve içeriğine göre farklı mali tabloları ortaya çıkarmaktadır. Ek olarak uygulamayı yapacak estetik cerrahın kim olduğu ve operasyon için seçilen kliniğin yapısı da farklı fiyat aralıklarının ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı