ZUBİZU AYRICALIĞIYLA DÜNYANIN EN ÇILGIN ŞOVU FUERZA BRUTA’DAN ÖZEL GECE

Vakkorama ile Power Group’un İstanbul’a ilk kez getirdiği Fuerza Bruta gösterisi, Doğuş Müşteri Sistemleri’nin yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU ayrıcalığıyla 18 Kasım’da Volkswagen Arena’da teknoloji ile sanatı buluşturan koreografisiyle aralarında Özge Özpirinçci-Burak Yamantürk, Selin Şekerci-Kaan Taşaner, Ayşe Özyılmaz'in de bulunduğu izleyicileri büyüledi.

ZUBİZU AYRICALIĞIYLA DÜNYANIN EN ÇILGIN ŞOVU  FUERZA BRUTA’DAN ÖZEL GECE
ZUBİZU AYRICALIĞIYLA DÜNYANIN EN ÇILGIN ŞOVU  FUERZA BRUTA’DAN ÖZEL GECE Vadi Ay
Bu içerik 207 kez okundu.

Akıllara durgunluk veren görsel efektleriyle performans dünyasının gelmiş geçmiş en iyi gösterisi olarak nitelendirilen “Fuerza Bruta” New York, Buenos Aires, Londra, Meksika, Pekin, Tel Aviv ve Miami’den sonra İstanbul’da görücüye çıktı.

 

Büyük beğeni toplayan gösteride, ışık oyunları, hayal gördüren imgeler, dev vantilatörler, hava kabarcıkları,sihirli bir şekilde havada beliren yarı saydam havuz gibi tekniklerle her şeyin mümkün olduğu hissi yaratılarak katılımcılara 70 dakika boyunca yüksek adrenalin yaşatıldı. Seyirciler, sahne arkası olmayan tek show olan Fuerza Bruta’da 360 dereceyleherşeyi olduğu gibi görerek, büyük bir heyecana ortak oldu.

 

Ayrıca ZUBİZU üyeleri Türkiye’ye ilk defa getirilen fotoğraf çekim aktivitesine yoğun ilgi gösterdi. ZUBİZU üyeleri fotoğraf makinesiyle farklı açılardan çekilen fotoğraflarının birleştirilerek video halinde kendilerine sunulduğu çok özel bir deneyim yaşadılar.

 

10 Yılda 29 Ülkede 5 Milyon Kişiye Ulaştı

İspanyolca’da “Ağzı açık bırakacak, Şaşırtıcı, Heyecan verici” anlamına gelen Fuerza Bruta, 10 yılda 29 ülke ve 54 şehirde, 5000’in üzerinde performans ile 5 milyon tarafından heyecanla izlendi. De La Guarda’nın dünyaca ünlü yaratıcılarından Arjantinli dahi Diqui James’in oluşturduğu sahne düzeni ile Latin Grammy Ödül Töreninde aday gösterilen bu nefes kesen dinamik gösteri, dev kadrosuyla izleyicilere müzik, su, dans ve akrobasi ile örülü muhteşem bir show sergiliyor.

 

ZUBİZU hakkında:

Yeme-içmeden modaya, seyahatten otomobile, sağlıklı yaşamdan sanat ve eğlenceye farklı yaşam tarzlarına uygun bir çok alanda kişiye özel öneri ve içerikler sunan mobil uygulama ZUBİZU, Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. tarafından geliştirilmiştir. İlgi alanlarına göre şekillenen, en güncel trendlerden beslenen ZUBİZU, içinde mobil ödeme, restoran rezervasyonu, bilet satınalma gibi fonksiyonları da barındıran yeni nesil bir mobil uygulamadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler