YONCA LODİ&ENBE AKS SAHNESİNE KONUK OLDU

Akasya Kültür Sanat (AKS) sahnesi Enbe Orkestrası& Behzat Gerçeker ile gerçekleştirdiği dinleti serisine Yonca Lodi eşlik etti.

YONCA LODİ&ENBE AKS SAHNESİNE KONUK OLDU
YONCA LODİ&ENBE AKS SAHNESİNE KONUK OLDU Vadi Ay
Bu içerik 202 kez okundu.

Müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği Enbe Orkestrası& Behzat Gerçeker AKS dinleti serisi birbirinden başarılı isimler ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

AKS Sahnesinde Ziynet Sali, Ayşegül Aldinçile başlayan Enbe Orkestrası& Behzat Gerçeker dinleti serisine başarılı sanatçı Yonca Lodi ile devam etti.

Enbe Orkestrasının büyük alkışlar eşliğinde sahneye davet ettiği Yonca Lodi, ‘Düştüysek Kalkarız, Emanet, Sana Bir şey Olmasın’ gibi en sevilen hit şarkılarını seslendirdi. Seyircilerin yoğun ilgisi ve tüm şarkılara eşlik etmeleri karşısında Yonca Lodi ve Behzat Gerçeker , misafirlere teşekkürlerini ilettiler.

Seyircilere unutulmaz bir gece yaşatan Enbe Orkestrası& Yonca Lodi, sahnede usta şarkıcı Kayahan’dan da şarkılar seslendirerek, usta şarkıcıyı rahmetle andılar. Yonca Lodi, seyircilerin isteği üzerine Ayla Çelik’in ‘Bağdat’ şarkısını seslendirdi. Şarkı sonrası Behzat Gerçeker; ‘ Ayla Çelik genç ve çok başarılı isimlerden, çok içtenlikle yazılmış güzel bir şarkı, bizde AKS Sahnesinde Yonca ile seslendirmekten mutluluk duyduk’ diyerekgüzel sanatçının kulaklarını çınlattılar.

2 yaşında dilek taşını söyledi

Enbe Orkestrası& Behzat Gerçeker ile AKS Sahnesini paylaşan Yonca Lodi, Behzat Gerçeker’ in; ‘Kaç yaşında şarkı söylemeye başladın?’sorusu karşısında 2 yaşında dilek taşı şarkısını söyleyerek müzik kariyerinin başladığını belirten Yonca Lodi samimi açıklaması ile herkesi şaşırttı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hindistan'daki Ölülerin Sayısı Çoğalmakta
Hindistan'daki Ölülerin Sayısı Çoğalmakta
Kızarmış Ördek Sattığından Dolayı Öldü
Kızarmış Ördek Sattığından Dolayı Öldü