Rus Siyasetçinin Kızı Antalya'da Nefes Kesti

Rus Siyasetçinin Kızı Antalya'da Nefes Kesti
Rus Siyasetçinin Kızı Antalya'da Nefes Kesti serkan
Bu içerik 1041 kez okundu.

Antalya’nın Kemer bölgesindeki tatilinden biri erkek arkadaşıyla dört fotoğraf ve bir de video paylaşan Liza Peskova, Türkiye ile ilgili sıcak bir mesaj da yayınladı. Rusça mesajında Peskova şu ifadeleri kullandı: "Merhaba Türkiye. Seni özledik. Türkiye’nin kapıları Ruslara açık. Burada çok fazla Rusya vatandaşı var ve bizi seviyorlar." Peskova’nın Antalya’daki tatil paylaşımları hem Rus hem de Türk takipçileri tarafından binlerce beğeni ve yorum aldı.

Daha önceki paylaşımlarında Ankara doğumlu olduğunu ve babası ve dedesinin de Türkolog olduğu gibi bilgileri paylaşan Liza Peskova, Ankara’daki terör saldırısı sonrasında Türkiye’yi destekleyen paylaşımlarda bulunmuştu.

Rusya Federasyonu ile Türkiye arasında geçen yıl Kasım ayında uçak düşürülmesi sonrasında ilişkiler bozulmuştu. Yılda 4 milyonun üzerinde turistin geldiği Rusya’dan bu yıl uçak olayı nedeniyle yok denecek kadar az sayıda Rus turist gelirken, Ramazan Bayramı öncesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk adımı atmasıyla hızlı bir ilişkiler düzelme dönemine girildi. İki ülke liderinin St. Petersburg’daki görüşmesinin ardından da iki ülke arasındaki ilişkiler eski günlerine dönmeye başladı.

 

kaynak gazetevatan.com

rus ya kremlin sözcüsünün kızı liza peskova st petersburg
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler