ModaCruz’da sıkı bir pazarlığa hazır mısın?

ModaCruz son olarak “Teklif Ver” özelliğini yayına aldı. Bu özellik sayesinde akıllı alışveriş konusunda uzman ModaCruz kadınları şimdi çok daha rahat pazarlık yapabilecek. Hayran oldukları ürünlere, diledikleri fiyattan sahip olmak için dolap sahiplerine en kısa yoldan teklif verebilecek. ModaCruz, bu yeni özelliğiyle de kadınlara güç katmayı sürdürecek!

ModaCruz’da sıkı bir pazarlığa hazır mısın?
ModaCruz’da sıkı bir pazarlığa hazır mısın? Vadi Ay
Bu içerik 165 kez okundu.

ModaCruz şimdi kadınların hayran oldukları ürünlere daha kolay ulaşmalarını sağlamak için, “Teklif Ver” özelliğini hayata geçirdi. “Teklif Ver” seçeneği, kullanıcıların satın almak istediği bir ürüne, dolap sahibinin satışa çıkardığı fiyattan farklı bir fiyat teklif etmeyi sağlıyor. Böylece ModaCruz kadınları artık, indirim taleplerini yorum yoluyla dile getirmek yerine, doğrudan ürünün sahibine iletebiliyor.

 

Bütçeyi zorlamadan akıllı alışveriş

Akıllı alışveriş konusunda uzman ModaCruz kadınları, Teklif Ver özelliği sayesinde pazarlık yapmanın en keyifli halini keşfediyor. Teklif Ver butonu, ürün detay sayfasında Sepete Ekle seçeneğinin hemen yanında yer alıyor. Butona tıkladıktan sonra kullanıcılar, kart bilgilerini girerek tekliflerini kolayca gönderebiliyorlar. Teklifleri kabul edildiğinde ürünü satın almış oluyorlar veya dolap sahibinin verdiği yeni teklifi değerlendiriyorlar.

 

“Kadınlara güç katan moda”

ModaCruz’da lüks marka kıyafetlerden özgün tasarımlara, fast-fashion markalardan butik ürünlere, ayakkabıdan şapkaya, çantadan kozmetiğe milyonlarca parçaya ulaşmak mümkün; hem de yüzde 90’a varan indirimlerle. Ayrıca dolap sahipleri birkaç kez giyip kenara koydukları kıyafetlerini ModaCruz kullanıcılarının beğenisine sunarak nakit elde ediyor. Böylece ModaCruz kadınlar arasında paylaşımı destekliyor, onlara güç katıyor!

 

 

ModaCruz hakkında

ModaCruz, bünyesindeki 4000’i aşkın marka ve milyonlarca ürünü içeren envanteriyle Türkiye’nin en büyük moda odaklı online pazar yeri platformu olarak öne çıkıyor. 2014 yılında yola çıkan site ve mobil uygulamaları, bugün ayda 5 milyon kez ziyaret ediliyor. “Kadınlara güç katan moda” sloganıyla, kullanıcılarının prestijli ve güvenli bir platformda, kazançlı ve keyifli biçimde alışveriş yapmasını sağlıyor. Ücretsiz olarak üye olunabilen sitede kullanıcılar giymediği kıyafetlerini diğer modaseverlerle buluşturarak gelir elde edebiliyor veya dilediği orijinal marka ürünleri kolayca satın alabiliyor. Bu şekilde marka, kadınlar arasında paylaşım ekonomisini destekliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rusya Tartus'ta Yer Alan Üssünü Genişletme Kararı Aldı
Rusya Tartus'ta Yer Alan Üssünü Genişletme Kararı Aldı
Hindistan'da Raydan Çıkan Trende 36 Kişi Öldü
Hindistan'da Raydan Çıkan Trende 36 Kişi Öldü