Aldatıldığını Günlüğü Okuyunca Öğrendi

Evim Şahane isimli programın yapımcısı olan Mimar Selim Yuhay, anlaşmalı boşanmış olduğu karısının kendisini aldattığı iddiası ile tekrardan yargılama amacıyla mahkemeye başvuruda bulundu.

Aldatıldığını Günlüğü Okuyunca Öğrendi
Aldatıldığını Günlüğü Okuyunca Öğrendi darkdevil
Bu içerik 473 kez okundu.

Evim Şahane isimli programın yapımcısı  olan Mimar Selim Yuhay, anlaşmalı boşanmış olduğu karısının kendisini aldattığı iddiası ile tekrardan yargılama amacıyla mahkemeye başvuruda bulundu.

SARIYER'DEKİ EVİNİ ESKİ EŞİ VE ÇOCUKLARINA BIRAKTI

Evim Şahane programının yaratıcısı 3 çocuk sahibi mimar Selim Yuhay ile balerin Evlin Avidor 1997'de evlendi. Çift, iki yıl önce boşanma protokolüyle anlaşmalı boşandı. Protokolde Yuhay, Sarıyer'deki evini eski eşi ve çocuklarına bıraktı. Çocukların velayeti anneye bırakıldı. Avidor da mimarlık şirketindeki yüzde 5 hissesini Yuhay'a bıraktı.

GÜNLÜĞÜ OKUYUNCA...

Yuhay, boşanmadan iki ay sonra özel eşyalarını almaya gittiği evinde eşinin günlüğünü buldu. Yuhay, günlükte eşinin kendisini tur görevlisi Cengiz G. ile aldattığını fark etti.

"SENİ KOCAM, EŞİM OLARAK KABUL EDİYORUM"

Günlükte, Cengiz G.'nin evlilik teklifine el yazısıyla "Seni kocam, eşim, ışığım ve her şeyim olarak kabul ediyorum" ve "İki resmi evli kişi olarak beraberliğimizi sürdürmemiz kolay değil. Bir tarafta üç çocuk diğer tarafta 3 çocuk var. İkimizin de ortak özelliği ise evliliklerimizde mutlu olmamamızdır. Diğer ortak yönümüz ise birbirimize benzer duygular ile sevmemizdir. Senin gibi özel bir insanla hiç tanışmadım ve seni tanıdığım kadarıyla hayatımın geri kalanını seninle geçirebilirim" yazıyordu.

Yuhay bunun üzerine İstanbul Aile Mahkemesi'ne "anlaşmalı boşanma" davasının zina nedeniyle "boşanma" olarak değiştirilip yargılamanın yenilenmesi ve protokolün iptal edilmesi talebiyle dava açtı. Mahkeme, dava talebini, "usulüne uygun olmadığı" gerekçesiyle reddetti.

 

evim şahane selim yuhay boşanma davası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler