PRONTOTOUR KİTAP TURLARI İLE TRANSİLVANYA’YI KEŞFETTİ...

Prontotour Kitap Turları’nın ilki “Yalancılar ve Sevgililer” Transilvanya turu, yazar Gülşah Elikbank’ın eşliğinde yapıldı.

PRONTOTOUR KİTAP TURLARI İLE TRANSİLVANYA’YI KEŞFETTİ...
PRONTOTOUR KİTAP TURLARI İLE TRANSİLVANYA’YI KEŞFETTİ... Vadi Ay
Bu içerik 181 kez okundu.

Yeni destinasyonlarıyla fark yaratan Prontotour, Edebiyat Dünyası’nın yeni trendi yazarlarla kitap turları kapsamında, yazar Gülşah Elikbank’ın “Yalancılar ve Sevgililer” romanının izini Transilvanya’da sürdü. Bu özel tur kapsamında Drakula’nın, namıdiğer Kazıklı Voyvoda’nın yaşadığı topraklar, romanın yazarı Gülşah Elikbank eşliğinde canlı canlı yaşayarak keşfedildi.

 

İstanbul’dan Bükreş’e uzanan hikayenin geçtiği mekanların yanı sıra Bran Kalesi ve Peleş Şatosu gibi mimari harikası eserler de tur kapsamında gezildi. Bükreş panoramik şehir turu dahilinde Çavuşesku’nun yaptırdığı ünlü Parlamento Sarayı da ziyaret edilen önemli mekanlar arasında yer aldı. Karpat Dağları’nın görkemli manzarası eşliğinde, Romanya’nın kendine özgü yerel lezzetleri de ziyaretçileri büyüledi.

 

Prontotour Kitap Turları, 2017 yılında da ünlü yazarlar eşliğinde seyahatseverlerle buluşmaya devam edecek. Kitap tutkunu gezginler Ayşe Kulin, Yekta Kopan ve Tuna Kiremitçi gibi ünlü yazarlar ile farklı coğrafyalarla kitapların izini sürecek.

 

Drakula’nın ülkesini keşfetmek isteyenler için de Prontotour Transilvanya Turları 2017’de başlıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı