Derici, eski eşine geri mi dönüyor?

Rıza Esendemir, eski eşi İrem Derici ile evliyken yaşadığı evden resimler paylaştı. İrem de balayından bir resim paylaşınca “İkili barışıyor mu?” sorusu akıllara getirdi.

Derici, eski eşine geri mi dönüyor?
Bu içerik 220 kez okundu.

KALP EMOJİLERİ KOYDU
İrem Derici, eski eşi Rıza Esendemir ile 2014 yılının Eylül ayında evlenmiş ve çift Maldivler’e balayı tatiline çıkmıştı. İrem Derici, 2016 yılında boşandığı Rıza Esendemir ile beraber gittikleri Maldivler tatilinden bir fotoğrafını paylaştı. İrem Derici’nin yaptığı bu paylaşımda en dikkat çeken ayrıntı ise fotoğrafın üstüne mavi ve pembe emojili kalp koyması oldu.

ESKİ EŞE GÖNDERME Mİ YAPTI?
Rıza Esendemir ile beklenmedik bir biçimde ayrılan ve kısa zamanda Lider Şahin ile yeni bir beraberlik yaşamaya başlayan İrem Derici’nin “Bugün arsız arsız TBT yapacağım, kör edeceğim hepinizi” yazıp yaptığı paylaşımı takipçilerini hayli şaşırttı. Derici’nin bu paylaşımla eski eşine mesaj yollamış olma olasılığı gündeme geldi.

OLAYIN GEÇMİŞİ
Rıza Esendemir, sosyal medya hesabı üstünden İrem Derici ile evliyken beraber yaşadığı evin balkonundan bir fotoğraf paylaştı. Bu fotoğraf sonrası ise İrem Derici’den beklenmedik bir atak geldi. Derici’de Rıza Esendemir, gibi eski mutlu olduğu günlere gönderme yaparak bir fotoğraf paylaştı. İkilinin yaptığı karşılıklı bu paylaşımlar akıllara tekrardan bir araya gelecekler mi sorusunu getirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kocasının Eşi Olmaktan Çok Çektiğini Açıkladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı
Kız Arkadaşını Başkasıyla Yakaladı